Kék-Tó Lakópark
 
kép



Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 17
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 14
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 13
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 13
Ács Krisztina (Kóka FNLA) 13
Trampler Kinga (Videoton FC) 13
Léner Fanni (Astra HFC - Bp.) 12
Czellér Dorottya (MTK Hungária FC) 10
Hatala Boglárka (Astra HFC - Bp.) 8
Stefán Bernadett (MTK Hungária FC) 8
Szabó Bernadett (Videoton FC) 7
Horváth Cintia (ETO FC-Győr) 6
Papp Adél (MTK Hungária FC) 6
Patkós Viktória (Kóka FNLA) 6
Tímea Feketevíziová (ETO FC-Győr) 6
Kubitisch Eszter (MTK Hungária FC) 6
Ruprecht Luca (Videoton FC) 6
Anda Letícia (MTK Hungária FC) 5
Böcskei Nikoletta (ETO FC-Győr) 5
Kiss-Molnár Nikoletta (Kóka FNLA) 4
Haraszti Fanni (Kóka FNLA) 4
Nádudvari Anna (Astra HFC - Bp.) 4
Pável Dominika (Airnergy FC /Bp./) 4
Budai Emese (Ferencvárosi TC) 4
Győrik Alexandra (Ferencvárosi TC) 4
Csolti Réka (MTK Hungária FC) 3
Császár Zsófia (Videoton FC) 3
Pécsi Dóra (Videoton FC) 3
Antal Anita (Kóka FNLA) 3
Kendik Anna (MTK Hungária FC) 3
Kovács Zsófia (MTK Hungária FC) 3
Králik Fanni (Kóka FNLA) 3
Váradi Ráhel (MTK Hungária FC) 3
Szigeti Emma (Kóka FNLA) 3
Bátorfi Boglárka (Haladás-Viktória FC /Szombathely/) 3
Czinege Szilvia (Ferencvárosi TC) 3
Ésik Enikő (Kecskeméti LA) 3
Filutás Alexandra (Kecskeméti LA) 3
Abou-El-Dahab-Rashwan Diana (Airnergy FC /Bp./) 3
Erdész Fanni (ETO FC-Győr) 3
Siklósi Petra (Kóka FNLA) 2
Kelenföldi Petra (ETO FC-Győr) 2
Janosütz Evelin (Airnergy FC /Bp./) 2
Varga Fanni (Kecskeméti LA) 2
Pintér Dominika (Kecskeméti LA) 2
Földesi Fruzsina (Videoton FC) 2
Kókai Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 2
Gál Bianka (ETO FC-Győr) 2
Bodnár Bianka (MTK Hungária FC) 2
Janus Izabella (Videoton FC) 2
Kerekes Eszter (Kóka FNLA) 2
Krista Dóra (Airnergy FC /Bp./) 2
Németh Andrea (Astra HFC - Bp.) 2
Kovács Virág (Haladás-Viktória FC /Szombathely/) 2
Vachter Fanni (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 2
Császár Ibolya (Kecskeméti LA) 1
Jánosi Ninetta (MTK Hungária FC) 1
Zágonyi Barbara (Kóka FNLA) 1
Brázovics Evelin (Airnergy FC /Bp./) 1
Hermann Antónia (Astra HFC - Bp.) 1
Ott Eszter (Kóka FNLA) 1
Regőci Boglárka (ETO FC-Győr) 1
Róth Rebeka (Kóka FNLA) 1
Bellovics Auróra (Haladás-Viktória FC /Szombathely/) 1
Plóner Szandra (ETO FC-Győr) 1
Tornyi Zita (Ferencvárosi TC) 1
Fülöp Helga (ETO FC-Győr) 1
Steinbach Eszter (MTK Hungária FC) 1
Gyöngyösi Barbara (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Szalczer Krisztina (Haladás-Viktória FC /Szombathely/) 1
Németh Anna (Kecskeméti LA) 1
Lőrinczi Lilla (ETO FC-Győr) 1
Hornok Réka (Airnergy FC /Bp./) 1
László Viktória (öngól) (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Baksa Bianka (Videoton FC) 1
Németh Noémi (Videoton FC) 1
André Antónia (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Pacsuta Dóra (öngól) (ETO FC-Győr) 1
Keszthelyi Petra (Ferencvárosi TC) 1
Böröcz Bettina (Ferencvárosi TC) 1
Pupos Veronika (Haladás-Viktória FC /Szombathely/) 1
Strobl Orsolya (Ferencvárosi TC) 1
Varga Dorottya (Kóka FNLA) 1
Bodonyi Nikolett (Kóka FNLA) 1
Papp Luca (Kóka FNLA) 1
Dióssy Dorottya (MTK Hungária FC) 1
Pintér Barbara (Haladás-Viktória FC /Szombathely/) 1
Kajtár Eszter (Haladás-Viktória FC /Szombathely/) 1
Demeter Renáta (Videoton FC) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC31
2. ETO FC-Győr23
3. MTK Hungária FC (Bp.)21
4. Diósgyőri VTK (Miskolc)16
5. Astra Hungary FC (Bp.)16
6. Haladás-Viktória (Szombathely)15
7. Kóka FNLA4
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Szeged)30
2. Kelen SC (Bp.)25
3. Nyíregyháza Spartacus FC16
4. Airnergy FC (Bp)15
5. Monori SE14
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)4
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Balatonfüredi FC21
2. Pécsi MFC18
3. Videoton FC17
4. Zalaegerszegi TE15
5. SC Sopron13
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)5
7. Kőbányáért FNLA /Bp./5
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. MTK Hungária FC (Bp.)22
2. ETO FC-Győr22
3. Kóka FNLA19
4. Ferencvárosi TC19
5. Astra Hungary FC (Bp.)13
6. Videoton FC13
7. Airnergy FC (Bp.)10
8. Kecskeméti LA6
9. Haladás-Viktória (Szombathely)4
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE21
2. Szekszárdi FC18
3. Tolna-Mözs14
4. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)8
5. Miskolci Vénusz8
6. Gyulai Amazonok3
7. Göcsej SK (Zalaegerszeg) /–3 pont!/0
8. ETO FC-Győr /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Deszk)12
2. Skorpió SE-Salgótarján10
3. Nyírség NSC (Nyíregyháza)10
4. MVFC-Berettyóújfalu8
5. Rubeola FC-Csömör7
6. Szolnok Fanatic SE7
7. Hajdúböszörményi TE II.6
8. Debreceni EAC3
9. Békéscsabai Wanted SC0
10. Eger SE /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)21
2. Kalafa SE (Szár)18
3. Viadukt SE-Biatorbágy12
4. KRSE (Bp.)12
5. Szekszárdi FC II.10
6. Petőfi SE (Pécs)6
7. Piliscsabai AFC5
8. Univerzum-Tolna-Mözs II.5
9. ELTE-BEAC SE (Bp.)4
10. Paksi Atomerőmű SE3
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)13
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)12
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)8
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)8
Méry Rita (MTK Hungária FC)7
Siklér Kinga (Haladás-Viktória /Szombathely/)6
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)6
Olivera Markovics (Diósgyőri VTK /Miskolc/)5
Kocsán Petra (Ferencvárosi TC)5
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)5

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 15
Nagy Viktória (Monori SE) 14
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 11
Sábján Réka (SC Sopron) 10
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 17
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 14
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 13
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 13
Ács Krisztina (Kóka FNLA) 13
Trampler Kinga (Videoton FC) 13
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 16
Szalkai Kitti (Tolna-Mözs) 9
Beke Adrienn (Szekszárdi FC) 8
Ganczer Hajnalka (Szekszárdi FC) 8
Kovács Alíz (Miskolci Vénusz) 7
Varga Adél (Tolna-Mözs) 7
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 12
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 12
Csigi Eszter (Szekszárdi FC II.) 10
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 8
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 8
Csorba Szandra (Viadukt SE-Biatorbágy) 8
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· DRUKKERPRESSZÓ
· Melyik csapat nyeri a VB-t?
· Sopron Fan Club
· Siófoki Bányász SE
· ASI FAN CLUB
· Ki lesz a bajnok az NB I-ben?
· Hegyvidék SE
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán 2005 december 28-án - Jelentkező csapatokat várunk
· Az U15-ös bajnokságról
· Online tudositás az Alsónémedi-Sportfesztiválról
· HK-Gödöllő-City Line Fan Club
· Futsal
· Gyulai Amazonok
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok