Kék-Tó Lakópark
 
kép



Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 28
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 26
Vígh Renáta (Hajdúböszörményi TE) 26
Hodován Edit (Tolna-Mözs) 23
Anna Sydorenko (Tolna-Mözs) 22
Miliczki Noémi (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 22
Anna Shulha (Tolna-Mözs) 19
Varga Adél (Tolna-Mözs) 18
Dominika Dikanová (ETO FC-Győr) 17
Bernáth Csilla (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 17
Mariia Polischchuk (Tolna-Mözs) 15
Görög Zsófia (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 15
Orbán Szandra (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 14
Ganczer Hajnalka (Szekszárdi FC) 14
Bereczki Orsolya /ősz: Airnergy: 6/ (Debreceni EAC) 12
Megyeri Boglárka (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 12
Nagy Anett (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 12
Urai Bianka (Debreceni EAC) 12
Halászi Kinga (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 10
Szekér Anita (Szekszárdi FC) 9
Öreg Cintia (ETO FC-Győr) 9
Üveges Katalin (Airnergy FC /Bp./) 9
Buchmüller Petra (Szekszárdi FC) 9
Gál Tímea (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 9
Szőke Zsuzsanna (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 8
Boros Kinga (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 8
Pável Dominika (Airnergy FC /Bp./) 8
Horváth Katalin (Szekszárdi FC) 8
Erdős Edina (Debreceni EAC) 7
Godvár Katalin (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 7
Váradi Cintia (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 7
Radics Ágnes (Debreceni EAC) 7
Bogárdi Mónika (Szekszárdi FC) 6
Szabó Boglárka (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 6
Tell Zsófia (Hajdúböszörményi TE) 6
Kota Gabriella (Hajdúböszörményi TE) 6
Dancs Rebeka (Debreceni EAC) 6
Balázs Eszter (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 6
Kovács Alíz (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 6
Beke Adrienn (ETO FC-Győr) 6
Urbán Anett (Szekszárdi FC) 5
Sebestyén Györgyi (Hajdúböszörményi TE) 5
Fábián Rebeka (Szekszárdi FC) 5
Benkő Mónika (Hajdúböszörményi TE) 5
Szalkai Kitti /ősz: ETO-Győr: 1/ (Tolna-Mözs) 5
Maláti Gréta (Tolna-Mözs) 4
Horváth Hanna /ősz: Astra: 1/ (Airnergy FC /Bp./) 4
Újvári Krisztina (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 4
Fehér Vivien (Airnergy FC /Bp./) 4
Fogl Katalin (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 4
Zemlényi Csenge (ETO FC-Győr) 4
Bozsik Nikolett (Airnergy FC /Bp./) 4
Boda Patrícia (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 4
Szilágyi Mariann (Hajdúböszörményi TE) 3
Lehota Szimonetta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 3
Ónodi Vanessza (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 3
Farkas Éva (Hajdúböszörményi TE) 3
Horváth Kitti (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 3
Tóth Zsuzsa (Debreceni EAC) 3
Kardos Emese (ETO FC-Győr) 3
Folk Zsuzsanna (Tolna-Mözs) 3
Horváth Viktória (Debreceni EAC) 3
Szabó Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 3
Andriska Renáta (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 3
Szórádi Nikolett (ETO FC-Győr) 2
Garay-Simon Boglárka (Tolna-Mözs) 2
Megyes Ágnes (Szekszárdi FC) 2
Krascsenics Csilla (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
Megyesi Regina (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
Tillinger Dóra (ETO FC-Győr) 2
Süle Dóra (ETO FC-Győr) 2
Kaiser Karina (Airnergy FC /Bp./) 2
Németh Napsugár (ETO FC-Győr) 2
Hegyi Szilvia (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
Tóth Zsuzsa (öngól) (Debreceni EAC) 1
Németh Alexandra (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 1
Szabó Krisztina (öngól) (Airnergy FC /Bp./) 1
Kertész Réka (Debreceni EAC) 1
Hornyák Adrienn (Debreceni EAC) 1
Radics Ágnes (öngól) (Debreceni EAC) 1
André Antónia (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Simon Dorottya (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Mészáros Dalma (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Nagy Bianka (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 1
Kókai Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 1
Nagy Anikó (Hajdúböszörményi TE) 1
Bokor Adrienn (Hajdúböszörményi TE) 1
Kiss Orsolya (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Godvár Katalin (öngól) (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Horváth Renáta (Debreceni EAC) 1
Tatár Gyöngyvér (Airnergy FC /Bp./) 1
Bornemisza Barbara (Debreceni EAC) 1
Öreg Cintia (öngól) (ETO FC-Győr) 1
Bors Emese (öngól) (Airnergy FC /Bp./) 1
Ganczer Hajnalka (öngól) (Szekszárdi FC) 1
Kókány Regina (Airnergy FC /Bp./) 1
Paranai Enikő (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Molnár Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 1
Ruszó Zsuzsanna (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 1
Zsoldosné Bornemisza Barbara (Debreceni EAC) 1
Megyes Ágnes (öngól) (Szekszárdi FC) 1
Görög Zsófia (öngól) (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Nádudvari Anna (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Pócsik Lívia (Debreceni EAC) 1
Vörös Viktória (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2016/17
1. Ferencvárosi TC39
2. MTK Hungária FC (Bp.)34
3. Viktória FC-Szombathely31
4. ETO FC-Győr23
5. Kóka FNLA16
6. Astra Hungary FC (Bp.)11
7. Újpesti TE8
8. Budapest Honvéd1
részletes     
NB II, 2016/17
1. Diósgyőri VTK (Miskolc)39
2. Szent Mihály FC (Szeged)34
3. Monori SE30
4. Pécsi MFC21
5. Kelen-Budaörs19
6. Vasas-Femina (Bp.)19
7. Videoton FC18
8. Airnergy FC (Bp.)17
9. SC Sopron14
10. Paksi Atomerőmű SE7
11. Zalaegerszegi TE7
12. Balatonfüredi FC3
részletes     
U18, Kiemelt csoport, 2016/17
1. MTK Hungária FC (Bp.)28
2. Ferencvárosi TC23
3. ETO FC-Győr21
4. Kóka FNLA21
5. Astra Hungary FC (Bp.)19
6. Debreceni EAC-DVSC12
7. Haladás-Viktória FC (Szombathely)9
8. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)2
9. Újpest FC1
részletes     
Futsal NB I, 2016/17
1. Hajdúböszörményi TE39
2. Tolna-Mözs36
3. Szekszárdi FC36
4. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)30
5. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)22
6. Göcsej SK (Zalaegerszeg)17
7. ETO FC-Győr /-5 pont!/8
8. Airnergy FC (Bp.)7
9. Debreceni EAC6
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2016/17
1. Skorpió SE-Salgótarján43
2. Gyulai Amazonok38
3. Hajdúböszörményi TE II.30
4. Szent Mihály FC (Deszk)28
5. MVFC-Berettyóújfalu20
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)13
7. Gerjeni SK (Fadd)1
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2016/17
1. KRSE (Bp.)39
2. Rubeola FC-Csömör39
3. TFSE (Bp.)35
4. Kalafa-Újbarok SE (Szár)22
5. ELTE-BEAC SE (Bp.)22
6. Petőfi SE (Pécs)13
7. Piliscsabai AFC2
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Ebere Orji (Ferencvárosi TC)24
Sladana Bulatovic /ősz: Kóka: 8/ (Ferencvárosi TC)10
Siklér Kinga (Viktória FC-Szombathely)10
Sümegi Éva (Ferencvárosi TC)9
Fogl Katalin (Astra HFC – Bp.)9
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)9
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)8
Jelena Cankovic (Ferencvárosi TC)7
Öreg Cintia (ETO FC-Győr)6
Mátyás Noémi (Újpesti TE)6

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Vachter Fanni (Diósgyőri VTK /Miskolc/) 22
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 17
Pirót Terézia (Monori SE) 17
Gólik Fruzsina (Monori SE) 15
Gyenes Adrienn (Kelen-Budaörs) 15
Nagy Viktória (Monori SE) 14
teljes lista>>
U18, góllövőlista
Kiss Orsolya (Astra HFC - Bp.) 20
Dorner Dóra Zita (MTK Hungária FC) 17
Czellér Dorottya (MTK Hungária FC) 14
Oláh Adrienn (MTK Hungária FC) 10
Horváth Cintia (ETO FC-Győr) 10
Papp Csenge (Ferencvárosi TC) 9
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 28
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 26
Vígh Renáta (Hajdúböszörményi TE) 26
Hodován Edit (Tolna-Mözs) 23
Anna Sydorenko (Tolna-Mözs) 22
Miliczki Noémi (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 22
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 25
Pap Eszter (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 20
Dohány Rita (Rubeola FC-Csömör) 19
Pilán Tímea (Gyulai Amazonok) 17
Bálint Kata (Gyulai Amazonok) 15
Pintér Violetta (Skorpió SE-Salgótarján) 15
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· DRUKKERPRESSZÓ
· ONLINE-Rész- és végeredmények
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· A női válogatottról
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok