Kék-Tó Lakópark
 
kép



Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 9
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Nagy Viktória (Monori SE) 7
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Folk Zsuzsanna (Airnergy FC /Bp./) 6
Kókai Krisztina (Monori SE) 6
Kókány Regina (Kelen SC /Bp./) 6
Trampler Kinga (Videoton FC) 6
Pirót Terézia (Monori SE) 6
Gyarmati Renáta (Balatonfüredi FC) 6
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Szeged/) 6
Sábján Réka (SC Sopron) 5
Bihari Nikolett (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 4
Nagy Margaréta (Monori SE) 4
Oppermann Ilona (Balatonfüredi FC) 4
Guth Renáta (Szent Mihály FC /Szeged/) 4
Nagy-Peti Kitti (Nyíregyháza Spartacus FC) 4
Gyenes Adrienn (Kelen SC /Bp./) 4
Bornemissza Barbara (Nyíregyháza Spartacus FC) 4
Géczi Barbara (Pécsi MFC) 4
Szegedi Anita (Zalaegerszegi TE) 4
Bánfi Evelin (Zalaegerszegi TE) 3
Fekete Gabriella (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Halász Dóra (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 3
Bodor Renáta (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 3
Buncsák Réka (Pécsi MFC) 3
Kertész Réka (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Szabó Katalin (Airnergy FC /Bp./) 3
Török Lilla (Szent Mihály FC /Szeged/) 3
Ferencz Brigitta (Balatonfüredi FC) 3
Derkács Evelin (Pécsi MFC) 3
Schermann Dóra (Monori SE) 3
Romanoczki Kármen (Videoton FC) 3
András Anita (Balatonfüredi FC) 2
Tóth Alexandra (Kelen SC /Bp./) 2
Garda Anna (Nyíregyháza Spartacus FC) 2
Cilingir Halide (Monori SE) 2
Bodor Renáta (öngól) (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 2
Koncz Bernadett (Szent Mihály FC /Szeged/) 2
Szollár Bernadett (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 2
Szűcs Éva (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 2
Ferencz Éva (Pécsi MFC) 2
Dósa Nikolett (Kőbányáért FNLA /Bp./) 2
Dömsödi Petra (Balatonfüredi FC) 2
Kiss Orsolya (Kelen SC /Bp./) 2
Tóth Cintia (Nyíregyháza Spartacus FC) 2
Janicsek Zsanett (Kelen SC /Bp./) 2
Temesváry Tekla (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Urai Bianka (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Tóth Cintia (öngól) (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Nagy Brigitta (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Kovács Szilvia (Kelen SC /Bp./) 1
Kondor Bettina (SC Sopron) 1
Farkasi Dóra (SC Sopron) 1
Eigner Eszter (Pécsi MFC) 1
Monyók Gréta (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Botka Bernadett (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Kocsis Zsuzsanna (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Világos Dorina (Pécsi MFC) 1
Kovács Kinga (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Szabó Tímea (Kelen SC /Bp./) 1
Káli Zsuzsanna (Kelen SC /Bp./) 1
Gáspár Krisztina (Zalaegerszegi TE) 1
Haraszt Ilona (Balatonfüredi FC) 1
Horváth Eszter (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 1
Szántó Adrienn (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Kota Gabriella (Airnergy FC /Bp./) 1
Harcel Boglárka (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Szabó Zsuzsanna (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 1
Pozsgai Kitti (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Király Lilla (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Balla Anikó (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Deák Eszter (Monori SE) 1
Teleki Borbála (Monori SE) 1
Nagy Bianka (Zalaegerszegi TE) 1
Oppermann Ilona (öngól) (Balatonfüredi FC) 1
Horváth Fruzsina (Kelen SC /Bp./) 1
Kókai Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 1
Major Ilona (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Bernhardt Barbara (Kelen SC /Bp./) 1
Huszár Viktória (öngól) (Eger SE) 1
Tasnádi Rita (Airnergy FC /Bp./) 1
Janosütz Evelin (Airnergy FC /Bp./) 1
Fehér Vivien (Airnergy FC /Bp./) 1
Góman Liza (Airnergy FC /Bp./) 1
Kovács Nóra (Pécsi MFC) 1
Titi Hajnalka (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Vörös Krisztina (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Mezőssy Melánia (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Szabó Bernadett (Videoton FC) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC19
2. ETO FC-Győr16
3. MTK Hungária FC (Bp.)10
4. Astra Hungary FC (Bp.)10
5. Diósgyőri VTK (Miskolc)10
6. Haladás-Viktória (Szombathely)8
7. Kóka FNLA4
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Kelen SC (Bp.)18
2. Szent Mihály FC (Szeged)15
3. Airnergy FC (Bp)9
4. Monori SE8
5. Nyíregyháza Spartacus FC7
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)4
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Balatonfüredi FC13
2. Pécsi MFC13
3. Videoton FC12
4. Zalaegerszegi TE9
5. SC Sopron6
6. Kőbányáért FNLA /Bp./5
7. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)1
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. ETO FC-Győr18
2. Ferencvárosi TC15
3. MTK Hungária FC (Bp.)12
4. Astra Hungary FC (Bp.)12
5. Kóka FNLA12
6. Videoton FC6
7. Airnergy FC (Bp.)6
8. Kecskeméti LA3
9. Haladás-Viktória (Szombathely)0
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE12
2. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)10
3. Szekszárdi FC9
4. Miskolci Vénusz9
5. Tolna-Mözs7
6. Gyulai Amazonok3
7. Göcsej SK (Zalaegerszeg) /–3 pont!/0
8. ETO FC-Győr0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Deszk)9
2. Skorpió SE-Salgótarján6
3. Rubeola FC-Csömör6
4. Nyírség NSC (Nyíregyháza)6
5. MVFC-Berettyóújfalu4
6. Szolnok Fanatic SE4
7. Debreceni EAC0
8. Békéscsabai Wanted SC0
9. Hajdúböszörményi TE II.0
10. Eger SE /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)9
2. Viadukt SE-Biatorbágy6
3. Kalafa SE (Szár)6
4. Univerzum-Tolna-Mözs II.5
5. Piliscsabai AFC4
6. KRSE (Bp.)3
7. Petőfi SE (Pécs)3
8. Szekszárdi FC II.3
9. ELTE-BEAC SE (Bp.)1
10. Paksi Atomerőmű SE0
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)10
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)7
Méry Rita (MTK Hungária FC)6
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)5
Paula Daniela Ugarte (ETO FC-Győr)4
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)4
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)4
Oláh Adrienn (MTK Hungária FC)3
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)3
Kuhár Réka (Újpest FC)3

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 9
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Nagy Viktória (Monori SE) 7
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 7
Folk Zsuzsanna (Airnergy FC /Bp./) 6
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 16
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 12
Léner Fanni (Astra HFC - Bp.) 11
Hatala Boglárka (Astra HFC - Bp.) 8
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 7
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 6
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 9
Beke Adrienn (Szekszárdi FC) 6
Kovács Alíz (Miskolci Vénusz) 5
Mészáros Dalma (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 4
Folk Zsuzsanna (Tolna-Mözs) 4
Dominika Dikanová (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 4
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 10
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 9
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 8
Török Kitti (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 6
Csorba Szandra (Viadukt SE-Biatorbágy) 6
Molnár Judit (Rubeola FC-Csömör) 5
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· DRUKKERPRESSZÓ
· ONLINE-Rész- és végeredmények
· A női válogatottról
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok