Kék-Tó Lakópark
 
kép



Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 15
Nagy Viktória (Monori SE) 14
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 11
Sábján Réka (SC Sopron) 10
Kókai Krisztina (Monori SE) 9
Gyarmati Renáta (Balatonfüredi FC) 8
Kókány Regina (Kelen SC /Bp./) 8
Trampler Kinga (Videoton FC) 8
Géczi Barbara (Pécsi MFC) 7
Schermann Dóra (Monori SE) 7
Pirót Terézia (Monori SE) 7
Bánfi Evelin (Zalaegerszegi TE) 7
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Szeged/) 6
Gyenes Adrienn (Kelen SC /Bp./) 6
Fekete Gabriella (Nyíregyháza Spartacus FC) 6
Bornemissza Barbara (Nyíregyháza Spartacus FC) 6
Folk Zsuzsanna (Airnergy FC /Bp./) 6
Kókai Krisztina (Airnergy FC /Bp./) 5
Oppermann Ilona (Balatonfüredi FC) 5
Szegedi Anita (Zalaegerszegi TE) 5
Török Lilla (Szent Mihály FC /Szeged/) 5
Guth Renáta (Szent Mihály FC /Szeged/) 4
Nagy Margaréta (Monori SE) 4
Buncsák Réka (Pécsi MFC) 4
Derkács Evelin (Pécsi MFC) 4
Bihari Nikolett (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 4
Nagy-Peti Kitti (Nyíregyháza Spartacus FC) 4
Romanoczki Kármen (Videoton FC) 3
Horváth Fruzsina (Kelen SC /Bp./) 3
Dósa Nikolett (Kőbányáért FNLA /Bp./) 3
Halász Dóra (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 3
Szűcs Éva (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 3
Szollár Bernadett (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 3
Ferencz Brigitta (Balatonfüredi FC) 3
Janicsek Zsanett (Kelen SC /Bp./) 3
Haraszt Ilona (Balatonfüredi FC) 3
Surányi Erika (Airnergy FC /Bp./) 3
Kertész Réka (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Tóth Cintia (Nyíregyháza Spartacus FC) 3
Bodor Renáta (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 3
Dömsödi Petra (Balatonfüredi FC) 3
Bernhardt Barbara (Kelen SC /Bp./) 3
Kondor Bettina (SC Sopron) 3
Szabó Katalin (Airnergy FC /Bp./) 3
Békési Gabriella (Monori SE) 2
Csincsa Szidónia (Zalaegerszegi TE) 2
Tasnádi Rita (Airnergy FC /Bp./) 2
Monyók Gréta (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 2
Tóth Alexandra (Kelen SC /Bp./) 2
Kovács Szilvia (Kelen SC /Bp./) 2
Ferencz Éva (Pécsi MFC) 2
Góman Liza (Airnergy FC /Bp./) 2
Horváth Eszter (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 2
Janosütz Evelin (Airnergy FC /Bp./) 2
Koncz Bernadett (Szent Mihály FC /Szeged/) 2
Németh Zita (SC Sopron) 2
Garda Anna (Nyíregyháza Spartacus FC) 2
András Anita (Balatonfüredi FC) 2
Szabó Bernadett (Videoton FC) 2
Cilingir Halide (Monori SE) 2
Szabó Tímea (Kelen SC /Bp./) 2
Kiss Orsolya (Kelen SC /Bp./) 2
Bodor Renáta (öngól) (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 2
Urai Bianka (Nyíregyháza Spartacus FC) 2
Nagy Brigitta (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Vojnity Nóra (Balatonfüredi FC) 1
Páli Gyöngyi (SC Sopron) 1
Pócsik Lívia (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Farkasi Dóra (SC Sopron) 1
Balla Anikó (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Eigner Eszter (Pécsi MFC) 1
Császár Zsófia (Videoton FC) 1
Mezőssy Melánia (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Vörös Krisztina (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Kocsis Zsuzsanna (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Világos Dorina (Pécsi MFC) 1
Kovács Kinga (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Káli Zsuzsanna (Kelen SC /Bp./) 1
Gáspár Krisztina (Zalaegerszegi TE) 1
Titi Hajnalka (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Botka Bernadett (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Hudák Karolina (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Szántó Adrienn (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Tóth Cintia (öngól) (Nyíregyháza Spartacus FC) 1
Kota Gabriella (Airnergy FC /Bp./) 1
Helly Annamária (Airnergy FC /Bp./) 1
Temesváry Tekla (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Harcel Boglárka (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Sajabó Boglárka (Pécsi MFC) 1
Pozsgai Kitti (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Császár Flóra (Zalaegerszegi TE) 1
Németh Dorka (Zalaegerszegi TE) 1
Barát Luca (öngól) (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Orosz Katalin (Kelen SC /Bp./) 1
Szabó Zsuzsanna (Ziccer NLSE /Nagykanizsa/) 1
Pécsi Dóra (Videoton FC) 1
Farkas Jázmin (Pécsi MFC) 1
Lakatos Nikoletta (öngól) (Eger SE) 1
Mayer Lilla (Airnergy FC /Bp./) 1
Bakos Nikolett (Airnergy FC /Bp./) 1
Sasvári Annabella (Szent Mihály FC /Szeged/) 1
Huszár Viktória (öngól) (Eger SE) 1
Nagy Bianka (Zalaegerszegi TE) 1
Fehér Vivien (Airnergy FC /Bp./) 1
Kovács Nóra (Pécsi MFC) 1
Major Ilona (Kőbányáért FNLA /Bp./) 1
Oppermann Ilona (öngól) (Balatonfüredi FC) 1
Teleki Borbála (Monori SE) 1
Deák Eszter (Monori SE) 1
Pünkösd Katalin (Monori SE) 1
Kerkai Dóra (öngól) (Zalaegerszegi TE) 1
Király Lilla (Nyírség NSC-Nyíregyháza) 1
Krista Dóra (Airnergy FC /Bp./) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC31
2. ETO FC-Győr23
3. MTK Hungária FC (Bp.)21
4. Diósgyőri VTK (Miskolc)16
5. Astra Hungary FC (Bp.)16
6. Haladás-Viktória (Szombathely)15
7. Kóka FNLA4
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Szeged)30
2. Kelen SC (Bp.)25
3. Nyíregyháza Spartacus FC16
4. Airnergy FC (Bp)15
5. Monori SE14
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)4
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Balatonfüredi FC21
2. Pécsi MFC18
3. Videoton FC17
4. Zalaegerszegi TE15
5. SC Sopron13
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)5
7. Kőbányáért FNLA /Bp./5
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. MTK Hungária FC (Bp.)22
2. ETO FC-Győr22
3. Kóka FNLA19
4. Ferencvárosi TC19
5. Astra Hungary FC (Bp.)13
6. Videoton FC13
7. Airnergy FC (Bp.)10
8. Kecskeméti LA6
9. Haladás-Viktória (Szombathely)4
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE21
2. Szekszárdi FC18
3. Tolna-Mözs14
4. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)8
5. Miskolci Vénusz8
6. Gyulai Amazonok3
7. Göcsej SK (Zalaegerszeg) /–3 pont!/0
8. ETO FC-Győr /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Deszk)12
2. Skorpió SE-Salgótarján10
3. Nyírség NSC (Nyíregyháza)10
4. MVFC-Berettyóújfalu8
5. Rubeola FC-Csömör7
6. Szolnok Fanatic SE7
7. Hajdúböszörményi TE II.6
8. Debreceni EAC3
9. Békéscsabai Wanted SC0
10. Eger SE /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)21
2. Kalafa SE (Szár)18
3. Viadukt SE-Biatorbágy12
4. KRSE (Bp.)12
5. Szekszárdi FC II.10
6. Petőfi SE (Pécs)6
7. Piliscsabai AFC5
8. Univerzum-Tolna-Mözs II.5
9. ELTE-BEAC SE (Bp.)4
10. Paksi Atomerőmű SE3
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)13
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)12
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)8
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)8
Méry Rita (MTK Hungária FC)7
Siklér Kinga (Haladás-Viktória /Szombathely/)6
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)6
Olivera Markovics (Diósgyőri VTK /Miskolc/)5
Kocsán Petra (Ferencvárosi TC)5
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)5

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 15
Nagy Viktória (Monori SE) 14
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 11
Sábján Réka (SC Sopron) 10
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 17
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 14
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 13
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 13
Ács Krisztina (Kóka FNLA) 13
Trampler Kinga (Videoton FC) 13
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 16
Szalkai Kitti (Tolna-Mözs) 9
Beke Adrienn (Szekszárdi FC) 8
Ganczer Hajnalka (Szekszárdi FC) 8
Kovács Alíz (Miskolci Vénusz) 7
Varga Adél (Tolna-Mözs) 7
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 12
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 12
Csigi Eszter (Szekszárdi FC II.) 10
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 8
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 8
Csorba Szandra (Viadukt SE-Biatorbágy) 8
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· DRUKKERPRESSZÓ
· Melyik csapat nyeri a VB-t?
· Sopron Fan Club
· Siófoki Bányász SE
· ASI FAN CLUB
· Ki lesz a bajnok az NB I-ben?
· Hegyvidék SE
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán 2005 december 28-án - Jelentkező csapatokat várunk
· Az U15-ös bajnokságról
· Online tudositás az Alsónémedi-Sportfesztiválról
· HK-Gödöllő-City Line Fan Club
· Futsal
· Gyulai Amazonok
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok