Kék-Tó Lakópark
 
kép



Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 31
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 24
Mátyás Noémi (Rubeola FC-Csömör) 17
Urbán Viktória (Szolnok Fanatic SE) 17
Bornemissza Barbara (Debreceni EAC) 16
Bozsik Nikolett (Viadukt SE-Biatorbágy) 13
Csigi Eszter (Szekszárdi FC II.) 13
Birgit Ystad (Petőfi SE /Pécs/) 12
Németh Beáta (Viadukt SE-Biatorbágy) 12
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 12
Dancs Rebeka (Debreceni EAC) 10
Maláti Gréta (Paksi Atomerőmű SE) 10
Baksa Katalin (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 10
Botos Regina (Kalafa SE /Szár/) 10
Mausz Renáta (Szekszárdi FC II.) 10
Kós Petra (TFSE /Bp./) 9
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 9
Csorba Szandra (Viadukt SE-Biatorbágy) 9
Molnár Judit (Rubeola FC-Csömör) 9
Török Kitti (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 9
Pap Eszter (Kalafa SE /Szár/) 9
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 8
Nagy Alexandra (KRSE /Bp./) 8
Gálik Ágnes (Rubeola FC-Csömör) 8
Bajcsy Krisztina (Viadukt SE-Biatorbágy) 8
Bagdi Csilla (TFSE /Bp./) 8
Balla Anikó (Debreceni EAC) 8
Donkó Szilvia (MVFC-Berettyóújfalu) 8
Nagy Anikó (Hajdúböszörményi TE II.) 8
Kertész Tünde (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 7
Nagy Noémi (ELTE-BEAC SE /Bp./) 7
Ferenczi Anna (Viadukt SE-Biatorbágy) 7
Fekete Gabriella (Debreceni EAC) 7
Dura Mercédesz (KRSE /Bp./) 7
Lengyel Zsanett (Rubeola FC-Csömör) 7
Szívósné Bozsó Renáta (Szolnok Fanatic SE) 7
Gál Mónika (Szolnok Fanatic SE) 6
Szabó Zita (Kalafa SE /Szár/) 6
Bokor Berill (Skorpió SE-Salgótarján) 6
Bobok Csilla (TFSE /Bp./) 6
Lovászi Zita (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 6
Simon Noémi (Piliscsabai AFC) 6
Andriska Renáta (KRSE /Bp./) 6
Viczai Katalin (KRSE /Bp./) 6
Szennai Adrienn (Rubeola FC-Csömör) 6
Botka Bernadett (Rubeola FC-Csömör) 6
Bede Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 6
Bodor Renáta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 5
Bachmann Vivien (Szekszárdi FC II.) 5
Kiss Patrícia (KRSE /Bp./) 5
Erős Zsanett (MVFC-Berettyóújfalu) 5
Sugár Ágnes (Békéscsabai Wanted SC) 5
Lovász Viktória (Szekszárdi FC II.) 5
Nagy Szabina (Rubeola FC-Csömör) 4
Kókány Regina (TFSE /Bp./) 4
Iryna Marchenko (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 4
Tóth Nóra (MVFC-Berettyóújfalu) 4
Bölömi Ibolya (Hajdúböszörményi TE II.) 4
Janicsek Zsanett (TFSE /Bp./) 4
Mogyorósi Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE II.) 4
Szűcs Éva (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 4
Suhajda Anita (Viadukt SE-Biatorbágy) 4
Soós Petra (Szekszárdi FC II.) 4
Maries Nicoletta (Debreceni EAC) 4
Fehér Zsuzsanna (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 4
Bereczki Orsolya (Debreceni EAC) 4
Balya Dorottya (Skorpió SE-Salgótarján) 4
Nagy Boglárka (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 4
Király Lilla (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 4
Bucher Bettina (Szekszárdi FC II.) 4
Czégény Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE II.) 3
Géczi Bettina (öngól) (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 3
Mága Alexandra (Hajdúböszörményi TE II.) 3
Kakuk Anikó (Rubeola FC-Csömör) 3
Hógli Claudia (Petőfi SE /Pécs/) 3
Helly Annamária (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Papp Petra (Piliscsabai AFC) 3
Bankó Olga (Piliscsabai AFC) 3
Kovács Kinga (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 3
Mariia Vaskovets (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 3
Erdős Edina (Debreceni EAC) 3
Gjerland Tyrdal Tea Marie Synnove (Petőfi SE /Pécs/) 3
Tóth Bianka (KRSE /Bp./) 3
Nyéki Eszter (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Trapp Enikő (Paksi Atomerőmű SE) 3
Szabó Krisztina (Kalafa SE /Szár/) 3
Pozsgai Kitti (MVFC-Berettyóújfalu) 3
Görög Emília Aténé (Viadukt SE-Biatorbágy) 3
Burján Nóra (TFSE /Bp./) 3
Urai Bianka (Debreceni EAC) 3
Perger Dorina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 3
Balogh Kármen (KRSE /Bp./) 3
Béres Adrienn (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Horváth Eszter (ELTE-BEAC SE /Bp./) 3
Kardos Dóra (Békéscsabai Wanted SC) 3
Molnár-Sáska Ildikó (TFSE /Bp./) 3
Kovács Nikolett (Kalafa SE /Szár/) 2
Szőlős Alexandra (ELTE-BEAC SE /Bp./) 2
Farkas Klaudia (TFSE /Bp./) 2
Monyók Gréta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Varga Zsuzsa (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 2
Redetzky Andrea (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 2
Sávai Vivien (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 2
Koloh Regina (Paksi Atomerőmű SE) 2
Eigner Maggy (Piliscsabai AFC) 2
Pintér Denissza (Piliscsabai AFC) 2
Bódi Virág (Szolnok Fanatic SE) 2
Pázmándi Anett (Szolnok Fanatic SE) 2
Kelemen Anett (MVFC-Berettyóújfalu) 2
Kágyi Árvácska (Szekszárdi FC II.) 2
Lelovics Réka (Szekszárdi FC II.) 2
Örkényi Bianka (Békéscsabai Wanted SC) 2
Pócsik Lívia (Debreceni EAC) 2
Papp Dóra (MVFC-Berettyóújfalu) 2
Pavlik Júlia (TFSE /Bp./) 2
Vasvári Dorina (Debreceni EAC) 2
Kaiser Karina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 2
Csontos Anna (Szekszárdi FC II.) 2
Kota Gabriella (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Viktoríía Solomakha (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 2
Horváth Renáta (Debreceni EAC) 2
Németh Luca (Szekszárdi FC II.) 1
Nagy Zita (öngól) (Szolnok Fanatic SE) 1
Balogh Viktória (öngól) (Békéscsabai Wanted SC) 1
Gaál Krisztina (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Nagy Mária (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Bucher Bettina (öngól) (Szekszárdi FC II.) 1
Debreceni Kata (Paksi Atomerőmű SE) 1
Farkas Éva (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Czégény Zsuzsanna (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Czibere Andrea (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Püski Nóra (Békéscsabai Wanted SC) 1
Orbán Csilla (öngól) (Rubeola FC-Csömör) 1
Maláti Dalma (öngól) (Petőfi SE /Pécs/) 1
Kajdy Janka (öngól) (Rubeola FC-Csömör) 1
Tóth Csilla (KRSE /Bp./) 1
Fehér Vivien (Viadukt SE-Biatorbágy) 1
Bárczi Katalin (Piliscsabai AFC) 1
Börcsök Ágota (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Sitku Réka (TFSE /Bp./) 1
Juhász Andrea (TFSE /Bp./) 1
Gaál Mária (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Kempf Evelin (Piliscsabai AFC) 1
Vágó Anikó (öngól) (Szolnok Fanatic SE) 1
Nagy Daniella (Szolnok Fanatic SE) 1
Takács Dorina (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Horváth Sára (Békéscsabai Wanted SC) 1
Tóth Friderika (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Balogh Viktória (Békéscsabai Wanted SC) 1
Nagy Dóra (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Ugrits Adrienn (Kalafa SE /Szár/) 1
Maláti Dalma (Petőfi SE /Pécs/) 1
Riegler Bernadett (Szekszárdi FC II.) 1
Bodor Renáta (öngól) (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Balla Anikó (öngól) (Debreceni EAC) 1
Nagy Zita (Szolnok Fanatic SE) 1
Pozsgai Melinda (MVFC-Berettyóújfalu) 1
Orbán Csilla (Rubeola FC-Csömör) 1
Mészáros Zsófia (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Kovács Szilvia (TFSE /Bp./) 1
Tóth Eszter (KRSE /Bp./) 1
Winternitz Katalin (TFSE /Bp./) 1
Balogh Erika (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Szabó Tímea (TFSE /Bp./) 1
Kurucz Kitti (Petőfi SE /Pécs/) 1
Madzin Dóra (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Gyurján Ágnes (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Fekete Henrietta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Szabó Vivien (Szekszárdi FC II.) 1
Tóth Anita (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Horváth Hanna (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Géczi Bettina (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Szekeres Anna (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Hajdu Réka (Piliscsabai AFC) 1
Fülöp Eszter (KRSE /Bp./) 1
Baksa Éva (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Vida Orsolya (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Oda Tyldum (Petőfi SE /Pécs/) 1
Jankulár Zita (öngól) (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Winternitz Anna (TFSE /Bp./) 1
Madzin Dóra (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Pálóczi Krisztina (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Simon Boglárka (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Gyurkovits Katalin (Univerzum-Tolna-Mözs II.) 1
Tóth Mónika (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Szabó Katalin (Kalafa SE /Szár/) 1
Sajabó Boglárka (Petőfi SE /Pécs/) 1
Ferencz Flóra (KRSE /Bp./) 1
Molnár Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Harcel Boglárka (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Böröczky Szilvia (öngól) (Debreceni EAC) 1
Eigner Maggy (öngól) (Piliscsabai AFC) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC31
2. ETO FC-Győr23
3. MTK Hungária FC (Bp.)21
4. Diósgyőri VTK (Miskolc)16
5. Astra Hungary FC (Bp.)16
6. Haladás-Viktória (Szombathely)15
7. Kóka FNLA4
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Szent Mihály FC (Szeged)30
2. Kelen SC (Bp.)28
3. Nyíregyháza Spartacus FC16
4. Airnergy FC (Bp)15
5. Monori SE14
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)4
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Balatonfüredi FC21
2. Zalaegerszegi TE18
3. Pécsi MFC18
4. Videoton FC17
5. SC Sopron13
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)8
7. Kőbányáért FNLA /Bp./5
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. ETO FC-Győr25
2. MTK Hungária FC (Bp.)22
3. Kóka FNLA19
4. Ferencvárosi TC19
5. Astra Hungary FC (Bp.)13
6. Videoton FC13
7. Airnergy FC (Bp.)10
8. Kecskeméti LA6
9. Haladás-Viktória (Szombathely)4
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Hajdúböszörményi TE28
2. Szekszárdi FC25
3. Tolna-Mözs18
4. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)14
5. Miskolci Vénusz11
6. Ricsilla (Zalaegerszeg) /–3 pont!/7
7. Gyulai Amazonok3
8. ETO FC-Győr /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Skorpió SE-Salgótarján25
2. Rubeola FC-Csömör19
3. Szolnok Fanatic SE19
4. Debreceni EAC15
5. Szent Mihály FC (Deszk)15
6. MVFC-Berettyóújfalu14
7. Hajdúböszörményi TE II.9
8. Nyírség NSC (Nyíregyháza) /–3 pont!/7
9. Békéscsabai Wanted SC0
10. Eger SE /visszalépett!/0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. TFSE (Bp.)30
2. KRSE (Bp.)25
3. Kalafa SE (Szár)22
4. Viadukt SE-Biatorbágy21
5. Szekszárdi FC II.19
6. Petőfi SE (Pécs)12
7. Piliscsabai AFC8
8. Univerzum-Tolna-Mözs II.8
9. ELTE-BEAC SE (Bp.)7
10. Paksi Atomerőmű SE3
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)13
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)12
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)8
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)8
Méry Rita (MTK Hungária FC)7
Siklér Kinga (Haladás-Viktória /Szombathely/)6
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)6
Olivera Markovics (Diósgyőri VTK /Miskolc/)5
Kocsán Petra (Ferencvárosi TC)5
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)5

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Szeged/) 15
Nagy Viktória (Monori SE) 14
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 11
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 11
Sábján Réka (SC Sopron) 10
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 19
Dorner Dóra (MTK Hungária FC) 14
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 13
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 13
Ács Krisztina (Kóka FNLA) 13
Trampler Kinga (Videoton FC) 13
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 21
Miliczki Noémi (Miskolci Vénusz) 11
Marsai Nikoletta (Ricsilla /Zalaegerszeg/) 11
Ganczer Hajnalka (Szekszárdi FC) 10
Szalkai Kitti (Tolna-Mözs) 10
Kovács Alíz (Miskolci Vénusz) 9
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Vágó Anikó (Szolnok Fanatic SE) 31
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 24
Mátyás Noémi (Rubeola FC-Csömör) 17
Urbán Viktória (Szolnok Fanatic SE) 17
Bornemissza Barbara (Debreceni EAC) 16
Bozsik Nikolett (Viadukt SE-Biatorbágy) 13
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hegyvidék SE
· Szegedi AK
· Veszprémi nöi foci
· Gyulai Amazonok
· A női válogatottról
· Vélemények a honlapról
· Sopron Fan Club
· Melyik csapat nyeri a VB-t?
· Siófoki Bányász SE
· ASI FAN CLUB
· Ki lesz a bajnok az NB I-ben?
· U-13 Serdülő női labdarúgó torna Tolnán
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok