Kék-Tó Lakópark
 
kép



Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 32
Pilán Tímea (Gyulai Amazonok) 26
Pap Eszter (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 25
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 23
Bálint Rebeka (Gyulai Amazonok) 23
Dohány Rita (Rubeola FC-Csömör) 21
Szabó Katalin (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 21
Fülöp Diána (Gyulai Amazonok) 19
Krascsenics Petra (KRSE /Bp./) 19
Erdélyi Angéla (Gyulai Amazonok) 17
Viczai Katalin (KRSE /Bp./) 16
Zimányi-Kovács Anikó (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 16
Pintér Violetta (Skorpió SE-Salgótarján) 16
Dura Mercédesz (KRSE /Bp./) 15
Szabó Zita (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 15
Birgit Ystad (Petőfi SE /Pécs/) 15
Nagy Szabina (Rubeola FC-Csömör) 15
Bálint Kata (Gyulai Amazonok) 15
Tóth Eszter (KRSE /Bp./) 15
Molnár Judit (Rubeola FC-Csömör) 15
Bagdi Csilla (TFSE /Bp./) 14
Kovács Kinga (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 14
Ferencz Flóra (Skorpió SE-Salgótarján) 14
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 14
Géczi Bettina (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 13
Bölömi Ibolya (Hajdúböszörményi TE II.) 13
Nagy Anikó (Hajdúböszörményi TE II.) 13
Perjési Rita (Gyulai Amazonok) 12
Donkó Szilvia (MVFC-Berettyóújfalu) 11
Botos Regina (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 11
Balogh Noémi (Gyulai Amazonok) 11
Winternitz Anna (TFSE /Bp./) 11
Fekete Henrietta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 11
Nagy Boglárka (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 10
Pozsgai Kitti (MVFC-Berettyóújfalu) 10
Julie Alexandra Hoel (Petőfi SE /Pécs/) 10
Mága Alexandra (Hajdúböszörményi TE II.) 10
Bokor Berill (Skorpió SE-Salgótarján) 10
Mészáros Zsófia (Skorpió SE-Salgótarján) 9
Lengyel Zsanett (Rubeola FC-Csömör) 9
Kelemen Anett (MVFC-Berettyóújfalu) 9
Botka Bernadett (Rubeola FC-Csömör) 9
Varga Zsuzsa (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 9
Szűcs Éva (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 9
Tóth Bianka (KRSE /Bp./) 9
Kókány Regina (ELTE-BEAC SE /Bp./) 9
Balya Dorottya (Skorpió SE-Salgótarján) 9
Mogyorósi Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE II.) 8
Mátyás Noémi (Rubeola FC-Csömör) 8
Eigner Maggy (Piliscsabai AFC) 8
Müller Zsófia (Petőfi SE /Pécs/) 8
Balla Anikó (Hajdúböszörményi TE II.) 8
Nagy Noémi (ELTE-BEAC SE /Bp./) 8
Janicsek Zsanett (TFSE /Bp./) 7
Redetzky Andrea (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 7
Maláti Dalma (Petőfi SE /Pécs/) 7
Molnár-Sáska Ildikó (TFSE /Bp./) 7
Baksa Katalin (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 7
Kota Gabriella (Hajdúböszörményi TE II.) 7
Kovács Szilvia (ELTE-BEAC SE /Bp./) 7
Tóth Friderika (Skorpió SE-Salgótarján) 7
Kett Veronika (Petőfi SE /Pécs/) 7
Kurai Nikolett (Gyulai Amazonok) 7
Farkas Klaudia (TFSE /Bp./) 6
Szalai Ágnes (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 6
Szennai Adrienn (Rubeola FC-Csömör) 6
Fehér Zsuzsanna (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 6
Balogh Kármen (KRSE /Bp./) 6
Maláti Gréta (Gerjeni SK /Fadd/) 6
Winternitz Katalin (TFSE /Bp./) 6
Horváth Dóra (KRSE /Bp./) 5
Takács Dorina (Skorpió SE-Salgótarján) 5
Ugrits Adrienn (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 5
Héjja Krisztina (Piliscsabai AFC) 5
Simon Noémi (Piliscsabai AFC) 5
Molnár Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 5
Kovács Fanni (Petőfi SE /Pécs/) 5
Klézli Szandra (Gerjeni SK /Fadd/) 5
Lovas Nikoletta (ELTE-BEAC SE /Bp./) 5
Lovász Zita (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 5
Tóth Nóra (MVFC-Berettyóújfalu) 5
Kakuk Anikó (Rubeola FC-Csömör) 5
Kós Petra (TFSE /Bp./) 4
Tóth Anita (MVFC-Berettyóújfalu) 4
Orbán Csilla (Rubeola FC-Csömör) 4
Bede Anett (Skorpió SE-Salgótarján) 4
Bozsik Nikolett (TFSE /Bp./) 4
Marosi Julianna (Gerjeni SK /Fadd/) 4
Sajabó Boglárka (Petőfi SE /Pécs/) 4
Malachovszky Dóra (Hajdúböszörményi TE II.) 4
Sipos Bernadett (Hajdúböszörményi TE II.) 4
Csanálosi Anada (Gyulai Amazonok) 4
Malinovszky Cintia (ELTE-BEAC SE /Bp./) 4
Nyéki Eszter (ELTE-BEAC SE /Bp./) 4
Prohászka Míra (Piliscsabai AFC) 4
Tóth Friderika (öngól) (Skorpió SE-Salgótarján) 3
Pintér Denissza (Piliscsabai AFC) 3
Kertész Tünde (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 3
Hajdú Réka (Piliscsabai AFC) 3
Szabó Klára (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 3
Papp Laura (Gyulai Amazonok) 3
Markó Melinda (Rubeola FC-Csömör) 3
Bodor Renáta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 3
Nagy Mária (Hajdúböszörményi TE II.) 3
Harcel Boglárka (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 3
Juhász Andrea (TFSE /Bp./) 3
Kiss Patrícia (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 3
Papp Dóra (MVFC-Berettyóújfalu) 3
Bokor Adrienn (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Baksai Éva (ELTE-BEAC SE /Bp./) 2
Tóth Mónika (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Juhász Adrienn (ELTE-BEAC SE /Bp./) 2
Horváth Csenge (Gerjeni SK /Fadd/) 2
Hódi Zsuzsanna (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 2
Tóth Csilla (KRSE /Bp./) 2
Hógli Claudia (Petőfi SE /Pécs/) 2
Hudák Karolina (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Grill Zita (Gerjeni SK /Fadd/) 2
Börcsök Ágota (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 2
Nagy Nóra (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Hugyecz Henriett (KRSE /Bp./) 2
Quirikó Vivien (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Bárczi Katalin (Piliscsabai AFC) 2
Pfundtner Vivien (ELTE-BEAC SE /Bp./) 2
Király Lilla (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 2
Petrik Szilvia (MVFC-Berettyóújfalu) 2
Erős Zsanett (MVFC-Berettyóújfalu) 2
Czégény Zsuzsanna (Hajdúböszörményi TE II.) 2
Oda Tyldum (Petőfi SE /Pécs/) 2
Tihanyi Tímea (ELTE-BEAC SE /Bp./) 2
Szilágyi Zsanett (Gyulai Amazonok) 2
Szabó Adrienn (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Helgert Gréta (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Keviczki Alexandra (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Gál Gréta (Rubeola FC-Csömör) 1
Orbán Rebeka (Gerjeni SK /Fadd/) 1
Jóni Gréta (MVFC-Berettyóújfalu) 1
Eigner Maggy (öngól) (Piliscsabai AFC) 1
Kajdy Janka (Rubeola FC-Csömör) 1
Pálóczi Krisztina (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Boros Andrea (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 1
Müller Zsófia (öngól) (Petőfi SE /Pécs/) 1
Szabó Edina (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Pintér Orsolya (TFSE /Bp./) 1
Vicai Katalin (öngól) (KRSE /Bp./) 1
Tar Szilvia (MVFC-Berettyóújfalu) 1
Csábi Bianka (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Pozsgai Melinda (MVFC-Berettyóújfalu) 1
Bobok Csilla (TFSE /Bp./) 1
Blayer Zsófia (öngól) (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Nagy Anikó (öngól) (Hajdúböszörményi TE II.) 1
Fülöp Diána (öngól) (Gyulai Amazonok) 1
Kakuk Anikó (öngól) (Rubeola FC-Csömör) 1
Gáspár Zsófia (Piliscsabai AFC) 1
Kiss Eszter (Piliscsabai AFC) 1
Lipták Lilla (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Tóth Anita (öngól) (MVFC-Berettyóújfalu) 1
Pavlik Júlia (öngól) (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Kalányos Adél (KRSE /Bp./) 1
Mészáros Zsófia (öngól) (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Helle Siggerud (Petőfi SE /Pécs/) 1
Deák Márta (Gyulai Amazonok) 1
Vida Orsolya (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Horváth Eszter (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Bodor Renáta (öngól) (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Botos Regina (öngól) (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 1
Kett Veronika (öngól) (Petőfi SE /Pécs/) 1
Pavlik Júlia (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Marosi Ildikó (Gerjeni SK /Fadd/) 1
Mosolics Alexandra (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 1
Gyurján Ágnes (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Szőlős Alexandra (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Tamás Dóra (Petőfi SE /Pécs/) 1
Molnár Judit (öngól) (Rubeola FC-Csömör) 1
Kajdy Janka (öngól) (Rubeola FC-Csömör) 1
Géczi Bettina (öngól) (Szent Mihály FC /Deszk/ ) 1
Tani Cintia (MVFC-Berettyóújfalu) 1
Kókai Mariann (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Horváth-Bors Bettina (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Kutnyánszki Katalin (öngól) (Petőfi SE /Pécs/) 1
Sántháné Szamos Éva (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 1
Tamás Dóra (öngól) (Petőfi SE /Pécs/) 1
Györfi Csenge (Petőfi SE /Pécs/) 1
Botos Bernadett (Skorpió SE-Salgótarján) 1
Blayer Zsófia (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1
Kató Krisztina (öngól) (Gerjeni SK /Fadd/) 1
Király Lilla (öngól) (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Ladács Virág (Nyírség NSC /Nyíregyháza/) 1
Kiss Réka (Piliscsabai AFC) 1
Kiss Anna (öngól) (KRSE /Bp./) 1
Kiss Zsuzsanna (KRSE /Bp./) 1
Bajcsy Krisztina (TFSE /Bp./) 1
Szabó Annamária (öngól) (ELTE-BEAC SE /Bp./) 1



Tabellák

NB I, alapszakasz, 2017/18
1. Ferencvárosi TC10
2. ETO FC-Győr10
3. Astra Hungary FC (Bp.)7
4. Haladás-Viktória (Szombathely)5
5. MTK Hungária FC (Bp.)4
6. Diósgyőri VTK (Miskolc)4
7. Kóka FNLA1
8. Újpest FC0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Kelen SC (Bp.)12
2. Szent Mihály FC (Szeged)9
3. Airnergy FC (Bp)9
4. Nyíregyháza Spartacus FC4
5. Monori SE1
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)0
7. Eger SE0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Zalaegerszegi TE9
2. Pécsi MFC7
3. Balatonfüredi FC7
4. Videoton FC5
5. Kőbányáért FNLA /Bp./4
6. Ziccer NLSE (Nagykanizsa)1
7. SC Sopron0
részletes     
U19, Kiemelt csoport, 2017/18
1. ETO FC-Győr9
2. Kóka FNLA9
3. Astra Hungary FC (Bp.)6
4. Ferencvárosi TC6
5. MTK Hungária FC (Bp.)3
6. Videoton FC3
7. Airnergy FC (Bp.)3
8. Kecskeméti LA0
9. Haladás-Viktória (Szombathely)0
10. Diósgyőri VTK (Miskolc)0
részletes     
Futsal NB I, 2017/18
1. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)3
2. Hajdúböszörményi TE3
3. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)3
4. Szekszárdi FC0
5. ETO FC-Győr0
6. Tolna-Mözs0
7. Gyulai Amazonok0
8. Göcsej SK (Zalaegerszeg)0
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2017/18
1. Debreceni EAC0
2. Hajdúböszörményi TE II.0
3. Skorpió SE-Salgótarján0
4. Szent Mihály FC (Deszk)0
5. Rubeola FC-Csömör0
6. Nyírség NSC (Nyíregyháza)0
7. Eger SE0
8. Békéscsabai Wanted SC0
9. MVFC-Berettyóújfalu0
10. Szolnok Fanatic SE0
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/18
1. Szekszárdi FC II.0
2. Paksi Atomerőmű SE0
3. ELTE-BEAC SE (Bp.)0
4. Kalafa SE (Szár)0
5. KRSE (Bp.)0
6. Piliscsabai AFC0
7. Petőfi SE (Pécs)0
8. TFSE (Bp.)0
9. Univerzum-Tolna-Mözs0
10. Viadukt SE-Biatorbágy0
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Szladana Bulatovics (Ferencvárosi TC)7
Allegra Poljak (Ferencvárosi TC)4
Sipos Lilla (ETO FC-Győr)3
Nagy Ágnes (Ferencvárosi TC)3
Szabó Viktória (Ferencvárosi TC)3
Fogl Katalin (Astra HFC – Bp.)2
Godvár Katalin (Astra HFC – Bp.)2
Újvári Krisztina (Diósgyőri VTK /Miskolc/)2
Nagy Lilla (MTK Hungária FC)2
Paula Daniela Ugarte (ETO FC-Győr)2

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Bernhardt Bernadett (Kelen SC /Bp./) 7
Szil Tünde (Szent Mihály FC /Szeged/) 6
Folk Zsuzsanna (Airnergy FC /Bp./) 6
Kókány Regina (Kelen SC /Bp./) 5
Szélpál Nóra (Szent Mihály FC /Szeged/) 5
Vass Noémi (Szent Mihály FC /Szeged/) 5
teljes lista>>
U19, góllövőlista
Vígh Diána (Astra HFC - Bp.) 10
Léner Fanni (Astra HFC - Bp.) 10
Hatala Boglárka (Astra HFC - Bp.) 8
Horváth Cintia (ETO FC-Győr) 5
Bódai Viktória (ETO FC-Győr) 5
Földvári Fanni (MTK Hungária FC) 5
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 3
Marsai Nikoletta (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 2
Fülöp Diána (Gyulai Amazonok) 2
Krascsenics Petra (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 2
Mészáros Dalma (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
Pintér Violetta (Astra HFC-Kiskunfélegyháza) 1
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Koch Fruzsina (Skorpió SE-Salgótarján) 32
Pilán Tímea (Gyulai Amazonok) 26
Pap Eszter (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 25
Bede Anna (Skorpió SE-Salgótarján) 23
Bálint Rebeka (Gyulai Amazonok) 23
Dohány Rita (Rubeola FC-Csömör) 21
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· A női válogatottról
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok