2005. április 18. , hétfő
Legyen a kezdőlapom !
· U17 : sima győzelem Kecskemét ellen
2005. március 12. 17:49:15

Győri ETO FC - Kecskemét 3:0 (1:0) Góllövők: Kopcsa Ramóna, Csörnyei Dóri, Tolnay Annamária

Összeállításunk és osztályzatok: Fegyveres Viki  0.,(Horváth Kitti 6.) - Kovács Aliz 6., Csonka Ági 6., Jóna Tünde 5.(Encsi Aliz 0.), - Csonka Barbara 7., Szücs Adrienn 7.(Szücs Vivien 0.), Kopcsa Ramóna 7., Finta Orsolya 7., Horváth Evelin 7., - Csörnyei Dóri 7., Kovács Amanda 6.(Tolnay Annamária 6.)

Tudósítás: A mérkőzés első helyzete rögtön a 2. percben Csörnyei Dóri előtt adódott, de jó akció végén a labdát nem találta el jól, és a kapus menteni tudott. 9.perceben jobb oldali akció végén Szücs Adrienn lőtt, a kapus ismét mentett. A mérkőzés 11.percében a mezőnyfölény góllá érett, bal oldali kisszöglet után Kopcsa Ramóna befelé cselezett, beadására többen rámozdultak, de a labda a hosszú sarokban kötött ki 1:0. Sorba alakították ki a helyzeteket a lányok, de a további gólok egyenlőre elmaradtak. A 16.percben Finta Orsi nem találta el labdát, pedig a kapus már verve volt. Egy perccel később Kopcsa Ramóna lőtt 25m-ről, alig fölé. Percenkét nagyobbnál nagyobb helyzetek maradnak kihasználatlanul: Csörnyei, Kovács, Finta, Szücs sem talált a kapuba. A kecskeméti csapat a félpályát alig tudta átlépni.

A második félidőben kicsit visszavettek a tempóból a lányok, így a Kecskemét is eljutott a kapunkig, de a  védőink kapusunk segítségével tisztázni tudtak. A 27. percben végre megszületett a második gól Csörnyei Dóri vezette kapura a labdát és nyugodtan a hosszú sarokba bombázott 2:0.  A mérkőzés utolsó percében alakult ki a végerdmény Kopcsa Ramóna 18 m-ről kapura lőtt, a kapus a lövést csak kiütni tudta, és a kipattanóra jókor érkező Tolnay Anika a kapus fölött a hálóba lőtt 3:0.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges !