Győri ETO FC - Völgység SE Bonyhád 7:0 (4:0)
Góllövők: Jakab Réka 3, Jakab Petra, Finta Orsolya, Pintér Éva, Kovács Amanda
Összeállítás: Stoiber Móni 6 - Horváth Bea 7, Szórádi Niki 7, Burnóczki Petra 7, Farkas Móni 7(Szakács Móni 7) - Szalkai Rita 6 (Kovács Amanda 6), Finta Orsi 6(Wiedemann Gyöngyi 6), Burányi Lilla 7, Pintér Éva 7 - Jakab Petra 7, Jakab Réka 9.

Mérkőzés krónikája:
Az első 10 percben Jakab Réka két helyzetet is kidolgozott, de ezek még kimaradtak.
12.perc: Jakab Réka lépett ki a védők közül, a bonyhádi kapus a tizenhatoson kívül kézzel háritott, a bíró azzonnal kiállította.
18.perc: Az emberelőnyt hamar gólra váltottuk Szalkai Rita beadását Jakab Réka továbbította a kapuba, 1:0.
26.perc: Jakab Réka húzott el a jobb oldalon beadására Pintér Éva robbant rá és kapuba bombázott, 2:0.
40.perc: A középvonalról Pintér Éva ugratta ki Finta Orsit, aki védővel a nyakán a kapust is leültetve a hálóba lőtt, 3:0.
43.perc: Szórádi Niki indítását Jakab Petra a kifutó kapus fölött emelte a kapuba, 4:0.
62.perc: Pintér Évi bedását ismét Jakab Réka lőtte a kapuba, 5:0.
77.perc: Jakab Réka brillirozott! Szakács Moni indítását követően a kapust kicselezte, a kapuba beállő védőket átemelte, megszerzve harmadik találatát, 6:0.
85.perc: Wiedemann Gyöngyi kicselezte a védelmet, de kisodródva az üresen lévő Kovács Amandához passzolt, aki higgadtan a jobb alsó sarokba helyete a labdát.