e-mailCsatlakozott:2007. február 12. 17:13:02
Sas
regisztrált
2008. március 29. 18:49:13
Sajnos a munkám miatt nem tudok a mérkőzésekre kimenni. Igy reális beszámolót nem tudok írni. Az összes vesztes mékőzésről nekem azt mondták, hogy sokkal jobb volt a HV, csak a helyzeteket kihagyták. Ez lehet, de nekem azért voltak kétségeim. Inkább nem írok, minthogy látatlanban valakit is megbántsak a szóbeszédek alapán.

Csatlakozott:2006. június 17. 22:19:50
Kalózpapa
regisztrált
2008. március 22. 18:51:27
Miért nem olvashatjuk a mérkőzésekről a beszámolót ?

Sas
regisztrált
2007. november 25. 21:03:00
Egykapuzva biztosította be az őszi második helyét a Hegyvidék

XII. ker. Hegyvidék- Agrospeciál-Pálhalma 8:1 (3:0)

A hűvös, borongós időben lejátszott mérkőzésen csak a hazai győzelem mértéke volt a kérdéses.
Rögtön magához ragadta a kezdeményezést a Hegyvidék. Sorra dolgozta ki a helyzeteket, de sokáig eredménytelenek maradtak, sőt egyszer egy szöglet után majdnem váratlanul vezetést szerzett a Pálhalma.
A 16. percben érett góllá a fölény. Egy formás támadás végén Bodnár Adrienn talált a kapuba. (1:0)
Tíz percet kellett várni a következő találatra. Ekkor egy beívelt szabadrúgást lőtt kapuba Farkas Mónika. (2:0)
Sok kihagyott lehetőség után egy jól eltalált lövéssel Király Julianna növelte az előnyt a 43. percben. (3:0)

A második játékrész úgy folytatódott, ahogy az első befejeződött. Sok elpuskázott helyzet után a 62. percben egy szöglet után Farkas Mónika növelte a gólok számát. (4:0)
Fejetlenül támadott a hazai csapat. Sokszor csak egy védő maradt hátul két vendég csatárral. Ennek az lett a következménye, hogy egy kontra végén megszerezte a Pálhalma a becsületgólt a 72. percben. (4:1)
Nem kellett sokáig várni a következő hazai találatra. A 75. percben, egy távoli lövést követően Szabó Katalin a felső lécről lepattanó játékszert a hálóba helyezte. (5:1)
A 76. percben már 6:1 volt az eredmény. Kiss Klaudia fejezte be a soron következő hazai támadást góllal.
Újabb öt percet kellett várni a következő találatra. Ekkor Bodnár Adrienn küldte a labdát a hálóba. (7:1)
A végeredményt Szabó Katalin állította be az utolsó percben. (8:1)

Összességében végig egykapuzott a hazai csapat. Igen ritkán jutott át a felezővonalon a vendég Pálhalma. Az első félidőben egy vendég szöglet után a gólvonalról fejelték ki a hazaiak a labdát. A második félidőben egy kontra végén becsületgólt szerezték meg a pálhalmaiak. Ennyire futotta az erejükből.
A Hegyvidék sokkal nagyobb arányú győzelemmel zárhatta volna az őszi idényt, ha jobban koncentrálnak az igen halovány játékot felmutató Pálhalma ellen. A vendégek kapusa nagyon sokat hárított. Rajta kívül a 3 számú védő mutatott elfogadható játékot.

Az őszi teljesítményért (12 győzelem, 2 döntetlen és 1 elvesztett mérkőzés) dicséret illeti a HEGYVIDÉK hölgyeit. Kár volt a PMSC elleni, amúgy a játék képe alapján simán nyerhető mérkőzést, elveszíteni. Külön kiemelném azt, hogy a csapat, a 2006. évi megalakulása óta, minden tétmérkőzésén szerzett gólt.
Remélem a tavasz is ilyen jól fog sikerülni.

2007. november 19. 18:03:26
Hú,remek kis I félidőt produkáltak a csapatok ,az igen kellemetlen időben ,élvezet volt nézni !

2007. november 17. 21:37:14
Tisztelt Sas!Gratulálok ,üditőszinfolt az értékelés !Gratulálok a győzelemhez !

Sas
regisztrált
2007. november 17. 21:18:13
Ellentétes félidők

XII. ker. Hegyvidék - Győri Dózsa 5:1 (1:1)

Két dobogós csapat rangadójára került sor a hideg szeles időben.
Végig irányította az első játékrészt a vendég győri csapat. Szervezett stílusos játékával meglepte a házigazdákat. A letámadásos taktikával nem engedték kibontakozni az ellenfelet, és rendre hibázásra kényszeríttették annak játékosait. Az első negyedóra végére góllá érett a vendég fölény. A védők közül kilépő csatár ért el találatot. (0:1)
Több helyzetet is kihagyott a Dózsa. A 35. percben váratlanul egyenlített a Hegyvidék. Egy védő lábáról lecsorgó labdát lőtt kiszorított helyzetből a vendég kapuba Farkas Móni. (1:1)
A félidő végét jelző sípszónak a hazaiak örülhettek, mivel az eredmény számukra volt kedvező. Senki sem lepődött volna meg egy többgólos vendég vezetésen sem.

A második játékrész eleje kiegyenlített játékot hozott, néhány vitatott, meg nem adott büntetővel. A hazaiak kétszer is becsúszva mentettek a győri támadók elöl. Mindkét esetben néma maradt a bíró sípja. Ő közelebb volt nálam, de én valószínűleg az egyiket befújtam volna. A hazaiak egy szöglet után lőttek kapura. A labda egy, a gólvonal előtt felugró vendég védő feje felett lévő kezéről pattant ki. A síp ismét hallgatott. Nem úgy a Hegyvidék edzője. Őt a végén a játékvezető elküldte a kispadról.
Átvette az irányítást a hazai csapat. Egyre többet támadtak. A 65. percben gólt eredményezett a határozott játék. Egy szöglet után Faludi Andrea lőtt közelről gól. (2:1)
Elfáradt a Győr és ezt jól kihasználta a Hegyvidék. A 72. percben Kiss Klaudia (3:1) a 73.-ban pedig Papp Éva növelte az előnyt.(4:1)
Az utolsó percben ismét Papp Éva talált be és ezzel beállította az 5:1-es végeredményt.

Összefoglalva: az első félidő után még az optimista hazai szurkolók se gondolták, hogy ennyire megváltozik a játék képe. Szóval az erőnlét döntöttel el a mérkőzés sorsát. Az első félidőt egyértelműen uraló Győri Dózsa az utolsó félórára teljesen elfáradt. A hazaiak a szerencsés egyenlítést követően kezdtek magukhoz térni, de csak a második félidőre tudták a játék képét megváltoztatni. A végén még a gólkülönbség javítása is sikerült.
Gratulálok a lányoknak a megérdemelté tett győzelemhez..

Sas
regisztrált
2007. november 15. 19:33:25
Figyelem!
Az utolsó fordulóban nem Pálhalmán, hanem Budapesten rendezik a mérkőzést!!
XII. ker. Hegyvidék - Agrospeciál-Pálhalma
Csörsz u., TFSE
11.25., 13:30

Lenin
regisztrált
2007. november 10. 21:38:05
Köszönjük szépen ! Azt nem mondom megháláljuk ,mert gondolom eltekintettek töle !

Csatlakozott:2007. augusztus 12. 13:41:15
Sas
regisztrált
2007. november 10. 21:31:59
Lenin írta:
Én is erre hivatkoztam volna !De jó !

De igaz. A múlt havit sem tudtam átutalni, így most már igyekeztek. A telefonszámlám nagyobb volt, mint az előfizetési díj. Annyit hívtam a hibabejelentőt.

2007. november 10. 21:20:30
Lenin írta:Ennyit tesz a győzelem !Rögtön van net !

Persze mert át kell utalni a szolgáltatónak a havi díjat!

Lenin
regisztrált
2007. november 10. 21:17:53
Ennyit tesz a győzelem !Rögtön van net !

Sikerült a javítás

Budapest Honvéd - XII. ker. Hegyvidék 1:2 (0:1)

Negyedórás késéssel kezdődött a mérkőzés a játékvezetők késése miatt.
Hűvös, szeles idő fogadta a csapatokat, így nem örültek a csúszásnak.
A kezdés után a házigazdák birtokolták a játékszert többet. Az első 10 perc után már kiegyenlített játék folyt a pályán. A Hegyvidék többször jutott az ellenfele kapujáig, de gólt csak a félidő utolsó percében sikerült elérnie. Egy kipattanó szabadrúgást értékesített Bodnár Adrienn. (0:1) Ezt megelőzően egy kapufa is jelezte a vendégek célratörő játékát.

A második félidő is kiegyenlített mezőnyjátékot hozott, több elpuskázott vendég helyzettel. A 60. percben Farkas Mónika értékesített egy hazaiak által erősen kritizált büntetőt. (0:2)
A 72. percben, több kihagyott vendég lehetőség után, váratlanul szépített a Honvéd. Egy távoli szabadrúgást bevédett a vendégek kapusa. (1:2)
Ezek után a Hegyvidék csak őrizte az eredményt. A hazaiak mindent egy lapra téve rohamoztak, de már nem sikerült az egyenlítés.

Összességében a vendég Hegyvidék megérdemelten vitte el a három pontot az igen határozott játékot, de elöl semmit nem mutató, vendéglátóktól. Nagy csata bontakozott ki a középpályán. Az iram hatalmas volt, csak a színvonalat lerontotta a mindkét oldalon látható pontatlan összjáték. A mérkőzésen a leglátványosabb az első félidőben látható szivárvány volt.

Ez már egy teljesen elfogadható vélemény!

Sportmano!

Szerintem az utolsó bekezdéssel egyetérthetsz.
A többi pedig a körítés.
Köszi a véleményed!

sportmano
regisztrált
2007. november 08. 19:02:51
elég egyoldalú a véleményed sas.de te igy láttad,mi épp az ellenkezőjét.mi részünkől épp h nektek fujt a jv.
mind1.azért a sz.rugást is bekellett tudni rugni,nem abbol lett gol.h megkaptuk,hanem h berugtuk.nektek is volt rá lehetőségetk.mind1.mint ahogy irtad ezt golra játszák.

Sas
regisztrált
2007. november 08. 18:52:36
Elszalasztott lehetőség

XII. ker. Hegyvidék - Pécsi MFC 1:3 (1:0)

A táblázatban elfoglalt helyezéseknek megfelelő nagy küzdelmet hozott a találkozó.

Az első 5 percben a vendégek két nagy helyzetet hagytak ki. Ekkor felébredtek a hazaiak és átvették az irányítást. A félidő közepére góllá érett a hazai fölény. Kiss Klaudia lőtt gólt 16 méterről. Végig támadta a félidőt a Hegyvidék de nem tudta növelni előnyét.

A második játékrész is ott folytatódott, ahol az első abbamaradt. A fölényben játszó hazaiak sorra kihagyták helyzeteiket. Egyszer a kapufa mentette meg a Pécs kapuját.
Aztán jött a csattanó. Három vitatható szabadrúgás és a vendégek megnyerték a mérkőzést.

A játékvezető orrolt a hazaiakra, mivel az előtte lévő napon a Hegyvidék férfi csapata 4:0-ra verte meg azt az együttest, amelyikben ő is játszott. Pl. a szabadrúgásoknál a hazai sorfalat legalább 14 méterre küldte, míg hasonló szituációban a vendégek 6-7 méterre voltak. Két gólt is olyan „szabálytalanság” előzött meg, ami teljes mértékben szabályos megmozdulás volt, sőt inkább a vendég támadó szabálytalankodott. Amúgy esetenként a pécsi lányok a legjobb olasz színiiskolát felülmúló teljesítményt adtak elő.

Összességében a Hegyvidék saját magát verte meg. A sok kihagyott helyzet megbosszulta magát. Simán meg kellett volna nyerni ezt a találkozót. Semmivel nem volt jobb a vendégcsapat. Sőt! De a meccset gólra játszák és ebből a PMFC szerzet többet.

Sas
regisztrált
2007. november 08. 18:50:57
Sajnos nem volt internetem, így csak most tudok összefoglalót adni a hétvégi rangadóról.

Sas
regisztrált
2007. november 04. 10:15:24
Ma 14.00-kor az NBII rangadójára kerül sor. Minél több nézőt várunk a Csőrsz utcába!

misitom
regisztrált
2007. november 02. 10:08:59
Gratulálok a Hegyvidéknek, felbillent a pálya. A vendégek is becsülettel kűzdöttek, de hatalmas volt a tudásbeli különbség.

Öt gól, öt kapufa

XII. ker. Hegyvidék - FC Váti-Sopron 5:0 (2:0)

A harmadik fordulóból elmaradt mérkőzést pótolták a csapatok.
Már az első percben két felső kapufát lőtt a hazai csapat. Ezzel meg is adták a meccs hangulatát. A 10. percben ért góllá a Hegyvidék fölénye. Papp Éva lőtt 16-ról gólt. (1:0)
Nem kellett sokáig várni a következő találatra. Egy beadást fejelt a kapuba a tétovázó védők között az első gól szerzője. (2:0)
Továbbra is támadásban maradt a hazai gárda, de a helyzetek rendre kimaradtak. Az eredmény a félidő végéig nem változott.
A második játékrészben is bekezdett a Hegyvidék. A 46. percben Székely Kriszta szánta el lövésre magát. A labda a kapuban kötött ki. (3:0)
Az 52. percben Székely Kriszta fejelt egy szöglet után a kapuba. (4:0)
A 72. percben Bodnár Adrienn előzte meg a védőket a rövidsarokra betett szögletnél, ezzel kialakítva a végeredményt. (5:0)
Összességében könnyedén nyerte az elhalasztott találkozót a hazai csapat. A vendég soproniak nem mutattak nagy ellenállást. A gólkülönbség a vendégekre nézve hízelgő. A Hegyvidék még azt is megengedhette magának, hogy az utolsó negyedórát emberhátrányban játssza le, mivel már kihasznált cserelehetőségek miatt a rásérülés elkerülése végett az edző lehívta az egyik csatárát.

sinti15
regisztrált
2007. október 31. 09:56:43
A Nemzeti Sportban közöltekkel ellentétben a Hegyvidék-Sopron mérkőzés nov. 1-én 16.30kor kezdődik.
Helyszín: 12. ker. Csörsz utca 2.

Csatlakozott:2007. október 16. 21:35:40