Zsuzsi: minden elismerésem ahogy a lányokat "összeszedted" és ez csak jobb lehet, persze VELÜK

honlape-mailCsatlakozott:2007. október 01. 02:16:12
SZAK Amazonok-Ferro-Öntöde-Nyíregyháza 11-1.

Csatlakozott:2005. november 27. 21:34:47
Zsozsesz
regisztrált
2008. június 07. 17:02:19
Az idény végeztével szeretnék a vezetőség nevében gratulálni az edzőknek, és minden játékosnak az elért eredményekhez!

Lányok! Maradjatok egészben a nyári szünetben!!!

Kellemes nyarat mindenkinek!!!

Csatlakozott:2007. március 26. 10:24:21
whitch
regisztrált
2008. június 07. 09:18:35

A SzegediAK Amazonok vezetősége boldog névnapot kiván az U17 mágusának Antal Róbertnek!!!

Nagyok-Indulás Forráskútra 3/4 10kor-
Picik-szombat reggel 8kor találkozó a Dózsa pályánál- Déli Aprók Ligája..
Néha közlekedés rendészeti szaksegítséget szeretnék kérni-ki mikor hol merre mozog,melyik csapat, szerelés, igazolás,dokumentum, pályázat épp merre jár...

whitch
regisztrált
2008. június 06. 13:40:02
szombaton 11.30kor a Nyíregyházával mérkőzünk Forráskúton. Az idő gyönyörű, a pálya még ilyen esőben is jó lesz ez biztos-várunk mindenkit szeretetttel . Ez az utsó bajnokink.Hajrá SZAK Amazonok.

Némó
regisztrált
2008. június 02. 21:12:41
29. forduló

Agrospeciál SE Pálhalma-Szegedi AK Amazonok 2-8 (1-3)
Gólszerzők: Horváth, Nánási ill. Zimányi 3, Hódi 2, Hajka 2, Vékes

Jók a szegediek közül: Zimányi Kovács Anikó, Vékes Vivien

A Szegedi AK Amazonok összeállítása: Farkas K- Mocsári, Beke, Miklós (Balázs), Kakuszi, Viczián, Gedei (Kardos), Zemencsik, Vékes, Zimányi, Hódi (Hajka).
Játékos-edző: Hódi Zsuzsanna

Ennek a mérkőzésnek- legalábbis papíron -a Szeged volt az esélyese. Bár az első helyzeteket a vendégek alakították ki ellenfelük kapuja előtt, a vezetést mégis a hazaiak szerezték meg Horváth Edina szabadrúgását követően a 6. percben (1-0). A 17. percben egy rossz kirúgást követő visszafejelt labdára Hódi Zsuzsanna csapott le, és a kapust is megelőzve gurított a hálóba (1-1). Alig két perccel később Vékes Vivien szép egyéni akció után szerzett vezetést a Szegednek (1-2). A félidő hátralevő részében a szegediek végig nagy mezőnyfölényben játszottak, sorra alakították ki helyzeteiket, de értékesíteni csak a 42. percben sikerült, ekkor Miklós futott el a bal oldalon, pontos beadását Hódi lekezelte, majd a kapu bal oldalába rúgta a labdát (1-3).
A második félidő elején repülőrajtot vett a Szeged. A 48. percben egy látványos Vékes - Zimányi kényszerítőzés után Zimányi ívelt a kapus feje fölött a hálóba (1-4). Az 50. percben Zimányi beadását Hajka Hajnalka pörgette a rövid sarokba (1-5). Az 54. percben Zimányi Kovács Anikó 16-os és az oldalvonal közti területről elvégzett szabadrúgása landolt a hosszú fölső sarokban (1-6). A 63. percben Vékest buktatták a 16-oson belül. A megítélt büntetőt Zimányi értékesítette magabiztosan (1-7). A 65. percben Zemencsik szabadrúgását Hajka fejelte közelről a kapuba (1-8). Ezt követően a Szeged kicsit visszavet a tempóból Hódi Zsuzsanna kihasználta cserelehetőségeit. A 78. percben egy szöglet után a hazaiak Nánási Tímea góljával szépítettek (2-8).
A bajnokság utolsó fordulójában (június 7-én) a Nyíregyháza Ferro Öntöde csapatát fogadja a Szegedi AK Amazonok csapata Forráskúton.

2008. június 01. 20:59:32
Győztünk pénteken az U17ben. Győztünk ma a Pálhalma ellen. (8:2)
Tsók Szil Tücsinek és anyujának Tücsi napra.
És tsók az Újfehértó U15ös csapatának akkik valami oknál fogva nem utatztak el a mai U15ös országos döntőre. A SzAK utazhatott volna helyettük - de csak délelőtt derült ki a "fennforgás" Reméljük a zöld csoport másik befutója a Gyula jól szerepelt:
És tsók a döntöre játékvezetőket biztosító szervezőknek.

whitch
regisztrált
2008. május 31. 08:53:06
Wiwi remélem maradt még a lábadban egy két gól vasárnapra...

2008. május 28. 14:52:00
U17 2007/2008 utolsó bajnoki mérkőzését pénteken 17 órakor játsza a Kecskeméti NLE ellen. Előtte az NBII -nek edzés fél 4-től edzés Dorozsmán-onnan megyünk autókkal Forráskútra szurkolni az utánpótlásnak.
Vasárnap a nagyok Pálhalmán játszanak. Indulás fél 11kor a Rendőrség elől.

Némó
regisztrált
2008. május 26. 14:07:02
Szegedi AK Amazonok—Győri Dózsa SE 1-1 (0-0)
Gólszerzők: Zimányi Kovács Anikó ill. Kovács Aliz

Jók a szegediek közül: Beke Adrienn, Zimányi Kovács Anikó, Boros Izabella

A Szegedi AK Amazonok összeállítása: Farkas K- Mocsári (Horváth), Beke, Vékes, Miklós, Viczián, Boros (Hódi), Kakuszi, Zemencsik, Zimányi, Gedei.

A bajnokság 28. fordulójában a már NB I-be följutott Győri Dózsával találkozott Forráskúton a Szegedi AK Amazonok csapata. A mérkőzés esélyesei egyértelműen a vendégek voltak, de a hazaiak sem feltett kézzel léptek pályára.
A gól nélküli első félidő minden volt csak nem eseménytelen. Több helyzete volt a Győrnek, de a hazai védők, illetve Farkas kapus mindig hárítani tudtak. Szegedi részről Zimányinak és Gedeinek voltak helyzetei. A legnagyobb gólszerzési lehetőség azonban Szalkai Rita előtt adódott a mérkőzés 40. percében; a védők közül kilépett, a kapus mellett is elhúzta a labdát, de Kakuszi az utolsó pillanatban, becsúszva még szerelni tudta.
A második félidő a szegediek számára kezdődött jobban. A 48. percben egy beadásba rosszul ért bele a vendégek kapusa, a kipattanóra ketten startoltak egyszerre és ha centikkel is, de Zimányi Kovács Anikó megelőzte védőjét és pöckölte túl a gólvonalon a labdát (1-0). Az 55. percben egy bal oldali szögletet követően Kovács Aliz csúsztatott fejese landolt a szegedi kapuban (1-1). Ezután óriási küzdelem folyt a pályán, de a győztes találatot senki nem tudta megszerezni; a pontos befejezéssel adósak maradtak a játékosok. A 93. percben a győriek gólját les miatt érvénytelenítette a játékvezető - mivel az első félidőben is volt egy meg nem adott találatuk - ezt az ítéletét igencsak sérelmezték a Dózsa játékosai. A vendégek közül Finta Orsolya viselte el ezt a legkevésbé, aki a mérkőzés lefújása után, de még a pályán megsértette a játékvezetőt, ezért kiállították őt.

whitch
regisztrált
2008. május 25. 22:56:35
Sikeres hétvége.
Déli Aprók Ligáján a picik megszerezték első győzelmüket
U17 ma győzött 6:2-re Szombathelyen/ Kriszti2, Hajni, Hanna, Totty és Vivi góljával.
NBII: a magasan lista vezető majd kétszer annyi pontot szerző Győri Dózsával 1:1es döntetlent játszott. Góllövő Zimányi Kovács Anikó.
Szép volt lányok!!
Izának gyógyulást kívánok!!

Némó
regisztrált
2008. május 24. 18:35:18
Most kapott információim szerint Iza vállát visszarakták a klinikán, legalább 3 hét kényszerpihenő vár rá. A sérült győri játékos térdét valószínűleg műteni kell. Mindkettőjüknek mielőbbi gyógyulást kívánok én is.

2008. május 22. 21:45:50
Szombaton Déli Aprók Ligája- picik találkozó a Dózsa pálya előtt 8kor.
NBII 14kor kezd a tabella éllovasa a Győri Dózsa ellen Forráskúton. Szurkolókat -a nekünk drukkolókat főleg-szeretettel látjuk.
U17 vasárnap Szombathelyre utazik busszal-reméljük újabb "kellemes" eredménnyel térnek haza

whitch
regisztrált
2008. május 21. 13:12:51
Gyerekek!!! tagdíj, edzőtábori pénz-! Ne felejtsétek el!!!

2008. május 18. 19:18:30
Szuper!! Illetve reményeim szerint egyszer az lesz.
A szegediek góllövői: Vékes Vivi, Hotváth Hanna, Vidács Kriszti. Lili "mamának", Vidács és Szil "papának" Robinak köszi a szállítást.

Némó
regisztrált
2008. május 18. 17:28:28
Ezek szerint-legnagyobb örömömre-módosíthatom az előző beírásom címét 9 pontos szegedi hétvégére. Nem rossz! Gratulálok az NB II-seknek és az U17-es csapatnak is!

andrew
regisztrált
2008. május 18. 16:39:17
Mtk-Szeged 2-3! 0-2-ről forditott a Szeged az Mtk otthonában az U17-es bajnokin! Végeredmény

e-mailCsatlakozott:2008. április 13. 21:05:59
Némó
regisztrált
2008. május 18. 15:34:47
Hat pontos szegedi hétvége

Szegedi AK Amazonok—Gyulai Amazonok 3-1 (3-1)
Gólszerzők: Miklós G, Gedei N, Sebestyén B, ill. Durkó Z

Jók a szegediek közül: Farkas Katalin, Vékes Vivien, Zimányi Kovács Anikó

A Szegedi AK Amazonok összeállítása: Farkas K- Mocsári, Beke, Vékes, Miklós, Viczián, Boros, Zemencsik (Hódi), Zimányi (Balázs), Gedei, Sebestyén.

A bajnokság 24. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a gyulaiak kezdtek jobban; Durkó Zita 22 m-ről, szabadrúgásból vette be a hazaiak kapuját már a 4. percben (0-1). 12. perc: Zimányi pörgette Miklós Gabriella elé a labdát, aki lendületből vitte kapura, majd 18 m-ről a jobb alsó sarokba vágta (1-1). Alig két perc múlva: Sebestyén harcolt a gyulai védelemmel, de az ő lövését még blokkolni tudták, a kipattanó Gedei Nóra elé került, aki az emelést választotta, labdája a bal kapufáról pattant a hálóba (2-1). a 25. percben Zimányi, két perccel később Gedei lövését hárította szögletre a vendégek kapusa. A 39. percben azonban nagyot hibázott, elrontott kirúgását Sebestyén Bernadett kezelte le, majd 22 m-ről, állítgatás nélkül rúgta a kapuba a labdát (3-1).
Míg az első félidőben a Szeged támadott többet, játszott mezőnyfölényben, addig a második félidő első fél órája inkább a vendégeké volt, 2-3 alkalommal is Farkas Katalin bravúrjára volt szükség ahhoz, hogy ne változzon, ne legyen szorosabb az eredmény. Az utolsó negyed óra úgy érzem, újra a Szegedé volt.
A második félidőben gólt ugyan nem, de sok helyzetet, bravúros védéseket láthattunk mindkét oldalon.

Végül, hogy miért is hat pontos a hétvége? A pályán megszerzett három pont mellé a bajnokságból visszalépett Bp. Honvéd elleni mérkőzés három pontját is most gyűjtötte be a Szeged, így jelenleg 39 ponttal a bajnokság 7. helyén áll.

Zsozsesz
regisztrált
2008. május 17. 21:51:31
Lányok! Gratulálok a győzelemhez!

Már a múlt heti játék is pontot érdemelt volna!

Csak így tovább!!!

whitch
regisztrált
2008. május 17. 21:46:48
A Szeged AK góljait Miklós Gabi, Gedei Nóri és Sebestyén Sebi lőtte!!!!

whitch
regisztrált
2008. május 17. 21:28:30
Hölgyeim! Gratulálok a mai győzelemhez! Istenem, de ránk fért! Jó volt köztetek az öltözőben
Köszönjük a Gyulának hogy nagyon sportszerűen belement a halasztásba -hogy a felnőtt meccsünk ne ütközzön az utánpótláséval. / Igy tett a PMFC és a Győri Dózsa is./