Csatlakozott:2007. november 23. 20:24:31
Csabangida
regisztrált
2008. március 23. 10:19:57
Grat a msáodik félidőhöz, az elsőt inkább hagyjuk. Tök jó volt beülni veletek meccs után picit teázni

e-mailCsatlakozott:2006. szeptember 13. 08:56:19
Némó
regisztrált
2008. március 22. 21:00:33
A 19. fordulóban hideg, esős, szeles idő fogadta a Szegedi AK Amazonok és a győri Fészek Csempebolt csapatait Forráskúton. Szóval nem éppen ideális labdarúgó idő volt, de ahogy hallottam, az ország többi részén ennél is rosszabb időjárási körülmények között rendezték a mérkőzéseket.
Az első félidőre a szegediek átmentették a Csepel ellen mutatott nagyon gyenge formájukat. A győriek irányították a mérkőzést, az ő akaratuk érvényesült a pályán. A 11. percben Márton Krisztina emelte át a kifutó kapus fölött a labdát (0-1). A 16. percben Vékes Vivien talált az oldalhálóba. A 25. percben ismét csak Márton szerzett gólt, ezúttal laposan lőtt a jobb alsó sarokba (0-2). A 31. percben Peith Georgina 16 m-ről, fordulásból leadott lövése egy védőn megpattanva került a szegedi kapuba (0-3).
A második félidőre egy teljesen más Szeged jött ki a pályára. Az addig mutatott kishitű játékukat feledve, mintha kicserélték volna a csapatot. Az 50. percben egy bal oldali szögletet követően Zimányi Kovács Anikó fejelt a kapuba (1-3). Rendkívül fontos gól volt, hiszen visszaadta az esélyt, a reményt a hazaiaknak. Két perccel később Márton, egy 25 m-es szabadrúgásból a jobb oldali kapufát találta telibe. Az 59. percen Zemencsik Kitti jobb oldali szögletét követően a rövid saroknál helyezkedő Boros Izabelláról pattant a labda a győri hálóba (2-3). A Szeged egyre nagyobb mezőnyfölénybe került egy olyan Győrrel szemben, akik már elhitték, hogy megnyerték a mérkőzést. Előbb Boros Iza lövését tenyerelte szögletre, majd Miklós Gabriella távoli próbálkozását védte a győriek kapusa. A nyomást nem bírta ki a vendégcsapat; a 89. percben Zimányi végezhetett el szabadrúgást az oldalvonal mellől, beívelésére a hosszú saroknál Boros érkezett pontosan, és a hálóba bólintotta a labdát (3-3). De még mindig nem volt vége! A 91. percben akár a győzelmet is megszerezhette volna a Szeged, de Zimányi lövését bravúrral hárítani tudta a Fészek kapusa.
Maradt a döntetlen és a költői kérdés: Ha a Szeged így is tud játszani, miért volt ez a hitehagyott játék az első félidőben?

Szegedi AK Amazonok-Fészek Csempebolt 3-3 (0-3)
Gólszerzők: Boros 2, Zimányi, ill. Márton 2, Peith

A Szegedi AK Amazonok összeállítása: Farkas- Hajka (Balázs), Kakuszi, Miklós, Dóczi, Zimányi , Zemencsik, Viczián, Boros, Vékes, Gedei.
Edző: Hódi Zsuzsanna
Jók a szegediek közül: az első félidőben senki, a másodikban az egész csapat.

Csatlakozott:2006. január 24. 18:55:01
zuzu
regisztrált
2008. március 22. 20:22:35
Csak gratulálni tudok mindenkinek a mai teljesítményért, küzdeni tudásból jelesre vizsgáztatok! Szép volt csajok!!! Kellemes ünnepeket mindenkinek! Nekem már az lesz!

Csatlakozott:2008. március 22. 18:05:08
andrew
regisztrált
2008. március 22. 20:04:44
Jó meccs lehetett és örülök,hogy Zsuzsi elhitette a lányokkal,hogy meg lehet forditani a meccsett! megragadom az alkalmat és minden Szegedi Ak játékosnak,edzőnek,vezetőnek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET kivánjak!!!

e-mailCsatlakozott:2008. április 13. 21:05:59
whitch
regisztrált
2008. március 22. 19:36:33
Izát beíratjuk a Roxforti műintézetbe. A szünetben 0:3nál ő volt az egyetlen aki hitt a fordításban, és ezt ki is merte mondani.Vessetek meg de egy lyukas petákot nem adtam volna a változás esélyére. És láss csodát. Minha nem is ugyanaz a csapat jött volna ki a pályára a 2. félidőre. Vivi csúszott mászott. Hajnit nagy pályán először láttam nagyon akarni a nagyok közt. Dóczi Andi megint hozta a megbizhatóságot. Amilyen rémes volt az első félidő- .... örülök,hogy volt lelki erő fordítani. Tavaly 7:3ra kaptunk ki győrben . Pedig akkor erősebb csapatunk volt- igaz Püski Reni őrizte a hálót. Szép volt lányok. Ebben a nagyon kellemetlen viharos-hideg esős időben voltak akik a pálya mellől biztatták a csapatot-ők is elismerést érdemelnek.

andi010
regisztrált
2008. március 22. 18:33:06
Szegedi AK Amazonok - Fészek Csempebolt : 3:3 (0:3)

Csatlakozott:2006. március 13. 16:42:22
13foci13
regisztrált
2008. március 22. 18:17:51
Vki nem tuggya mennyi lett a nagyok meccse?

Zsozsesz
regisztrált
2008. március 21. 21:52:46
Én is gratulálok az értékes eredményt elért U-15-nek, és külön is a kitűnően debütáló edzőnek, Katának!!!

Bár Debrecenből, de nagyon szurkolok a felnőtt csapatnak holnap!

Hajrá szegedi csajok! Csak keményen!

Csatlakozott:2007. március 26. 10:24:21
whitch
regisztrált
2008. március 21. 15:08:20
Gratulálok az U15nek és a debütáló Katának.
Gyöztünk a Heves ellen/3:0/.döntetlen az Újfehértóval és sok szerencsével nyertünk a 2:1re Gyulával szemben. Ami külön szép a dologban: a győztes gólt Kriszti beadásából az icipici lőtte, Enikő.

katamama
regisztrált
2008. március 21. 15:02:25
Gratulálunk az U15-nek,
és szurkolunk holnap az NBII-nek:
HAJRÁ SZEGED

Azután pedig Kellemes Húsvéti Ünnepeket, minden focis hölgynek, és edzőjének, a szurkoló tábornak sok locsolót ill. locsolkodást kívánunk :
Akkor is Hajrá Szak-Amazonok :

honlape-mailCsatlakozott:2007. október 01. 02:16:12
Ancsika
regisztrált
2008. március 21. 07:23:18
Sziasztok!!Sok sikert a ma játszó U15-nek! Sajnos nem tudok lemenni... De nagyon nagyon nagyon nagyon szurkolok és

Mivel haza utazom így itt üzenek!
Sok sikert holnap a "piciknek", Katának jó debütálást kívánok az első meccsén, mint edző.
Szombatra, pedig csak annyit, hogy mutassátok meg milyen fából is faragták ezt a szegedi csapatot.
Sajnálom, hogy nem tudok ott lenni a hétvégén, de itthonról nagyon drukkolok nektek !

HAJRÁ SZEGED!!!

Csatlakozott:2006. november 27. 15:20:44
whitch
regisztrált
2008. március 20. 15:41:49
Holnap pénteken a Kisstadionban- Derkovits fasor 7 játszik U15ös csapatunk- Heves. ,Gyula, Újfehértó- Nyiregyháza csapatait fogadjuk. Iskolai szünet lévén- szeretném ha minél többen biztatnánk az utánpótlást.

Szombaton Forráskúton 14órakor az NBII -esek Győr Fészek Csempebolt NFK val játszanak . hasonló módon aki teheti várjuk a kemény magba szurkolni.

Hajrá SZAK AMAZONOK.

whitch
regisztrált
2008. március 17. 21:44:29
Feltettem a galériánkba paparazzo kolegám képeit-kicsit feljavitottam őket- amennyire lehetett./jó képek/

Némó
regisztrált
2008. március 17. 20:34:49
A 18. fordulóban a Csepellel találkozott a Szegedi AK Amazonok csapata. Már az első percben megszerezhették volna a vezetést a hazaiak, de óriási gólhelyzetben Zsók Filoména még lábbal hárítani tudott. Az első 20 percben inkább a Szeged játszott enyhe mezőnyfölényben -komolyabb gólhelyzet nélkül- ezt követően azonban kiegyenlítetté vált a játék. A csepeliek vezető gólját Major Ilona szerezte a 29. percben. A félidő hátralévő részében a hazaiak kerültek mezőnyfölénybe. Szegedi részről rendkívül gyenge, pontatlan, csapkodó játékot láthattunk.
Zimányi közeli lövését hárította a hazai kapus a 47. percben. Érthetetlen rövidzárlat következett be a szegediek játékában-amely sajnos a 80. percig tartott. 11 perc alatt háromszor is mattolták a vendégcsapat védelmét a hazai csatárok. Sorrendben: Major az 51. és az 58., valamint Németh Beatrix a 62. percben. Az utolsó 10 percben a csepeliek a biztos vezetés tudatában kicsit kiengedtek ugyan, -láthattunk egy-két helyzetet a másik oldalon is- de a második félidőben egymást alulmúló szegediek ellen ezt könnyedén meg is tehették.
A csepeliek óriási elszántsággal, akarással küzdötték végig a mérkőzést. Ilyen arányban is teljesen megérdemelten nyertek. A Szeged játékosai közül senki teljesítményét nem lehet kiemelni!

Csepel FC-Szegedi AK Amazonok 4-0 (1-0)
Gólszerzők: Major 3, Németh B

A Szegedi AK Amazonok összeállítása: Zsók- Hethési, Kakuszi, Miklós, Mocsári (Balázs A), Gedei, Zimányi (Pásztor), Zemencsik, Viczián, Boros, Hajka.

juhíííí
regisztrált
2008. március 17. 08:58:58
Köszönöm szépen tegnap az infókat! Megkaptam mindkét sms-t! Sajnálom hogy így alakult de ne lógassa senki a fejét miatta! Jövőhéten sikerül!

Hajrá Szegedi Ak Amazonok!

Csatlakozott:2006. november 15. 18:12:32
andrew
regisztrált
2008. március 16. 18:58:56
Vannak itt furcsaságok..Sopron döntetlenezik az esélyesebb Bonyháddal,majd döntetlenezik az utolsó helyezett Nyiregyházával hogy aztán megverje a listavezető hegyvidéket!! És még lehetne sorolni a meglepő eredményeket de a lényeg nincs vészhelyzet!!! Idő kell még a Szegednek és mivel nincs feljutási kényszer nem kell aggódni ha időnként kikap a csapat!

andrew
regisztrált
2008. március 16. 18:54:45
Nem jó hir de ne feledd az első 2 fordulóban elért sikereket! Ilyen fiatal csapatnál törvényszerű a formaingadozás de nem kell tragédiaként felfogni! Majd jővő héten javit a csapat! Ezt a vereséget fel kell dolgozni,a hibákból sokat lehet tanulni és én hiszem,hogy a folytatás hasonló lesz mint az első 2 fordulóban!! Zsuzsi fel a fejjel!!