kép
vissza1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 előre
Női BL-elődöntő: igazságos döntetlen Lyonban
Lyonban 10 ezer néző előtt játszották le a női Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzését, az Olympique Lyon - FCR 2001 Duisburg összecsapást, amelynek az első félidejében a franciák birtokolták többet
Szerdán két női csapatunk is pályára lép
Az áprilisi hazai rendezésű Eb-selejtezőkre készülő U19-es (23-28, Pápa és Gyirmót: Magyarország, Anglia, Finnország, Spanyolország) és U17-es (9-14., Bük és Sopron: Magyarország, Svájc, Németország, Oroszország) válogatott szerdán egyaránt felkészülési meccset
U17, Eb-középdöntő: soproni kulisszatitkok
Április 9-e és 14-e között Sopronban és Bükön kerül megrendezésre az U17-es Eb-középdöntő 3. csoportjának tornarendszerben lebonyolított mérkőzéseire Magyarország, Németország, Svájc és Oroszország csapatai között. Az előkészületekről, a szervezőmunkáról és
Magyarország továbbra is 39. a FIFA legfrissebb világranglistáján
A Nemzetközi Labdarugó Szövetség (FIFA) ma közzétett legfrissebb világranglistáján Magyarország női válogatottja továbbra is a 39. helyet foglalja el. A vb-selejtezőn mellénk sorsolt csapatok közül Ukrajna a 16., Lengyelország a
A Győri Dózsa nyílt levele
A közelmúltban már honlapunk is beszámolt róla, hogy az őszi Győri Dózsa - VNSE-Olimpia mérkőzést a vendégek megóvták, és a 3 pontot 3-0-lal a vendégek javára igazolták, mondván eggyel több túlkoros
A hétvégén rendezik a Női Bajnokok Ligája elődöntőit
Lassan a végéhez közeledik a női Bajnokok Ligájának megfelelő (hivatalos nevén Women's Cup) küzdelemsorozat. A hétvégén már az elődöntőket rendezik meg oda-visszavágós rendszerben. Március 28-án szombaton a francia bajnok Olimpique
Futsal NB I: véget ért az alapszakasz (2. rész)
Összeállításunk első részében az elődöntőbe jutó csapatok teljesítményét elemeztük, a második részben az 5-8. helyen végzett csapatokat vettük górcső alá.   Az előző bajnokság ezüstérmese, a Tolna-Mözs csapata 5. helyével némi csalódást
Tekintse meg a Pécsi MFC - Sopron FAC mérkőzés összefoglalóját!
Az NB II, Nyugati csoportjában a 15. fordulóban a Pécsi MFC a Soproni FAC együttesét fogadta és 3-0-s félidő után a hazaiak magabiztos, 7-0-s győzelmet arattak.. A pécsiek góljait Somogyi
Futsal NB I: Véget ért az alapszakasz (1. rész)
Véget ért a futsal NB I 2008-2009-es szezonjának alapszakasza, így érdemes összegezni az eddig látottakat. Nyolc csapat indult a bajnokságban, amely sajnálatos módon visszaesést jelent 2007-2008-as szezonhoz képest, lévén akkor
NB I, NB II, Futsal: teljes hétvégi (03.21-22.) összefoglaló
A vártnál simább meccset hozott a Salgótarjáni úton az MTK - FTC derbi. A hazaiak már a 8. percben megszerezhették volna a vezetést, de Jakabfi Zsanett 11-esét Németh Júlia hárította.
Megverték a világbajnokot! (videó)
A Portugáliában megrendezésre került Algarve kupa bronzmérkőzésén a világbajnok Németország Dánia ellen mérkőzött, végül a skandinávok 1-0-ra győztek megszerezve a torna harmadik helyét. A mérkőzés összefoglalóját megtekintheti az alábbi linkre
Nézze meg Európa legjobb csapatát (videó)
A női Bajnokok Ligája -hivatalos nevén Women'sCup-győztes 1. FFC Frankfurt az FC Bayern München együttesét fogadta a Bundesliga 15. fordulójában. A 3190 néző előtt lezajlott találkozó óriási küzdelmet hozott és
Csúcsrangadó a Bundesligában (videó)
A Bundesliga hétvégi fordulójában összecsapott a tabella első két helyén álló csapata: az FCR 2001 Duisburg az FFC Turbina Potsdamot fogadta. A mérkőzésre kilátogató 1490 néző legnagyobb bánatára a vendégek
Universiade-induló a női válogatott!
Megérkezett a hivatalos értesítést a csoportbeosztásról, így végleges: női labdarúgó válogatottunk ott lesz július 1-10. között a Belgrádban megrendezésre kerülő Universiadén, a világ főiskolás és egyetemista sportolóinak hagyományos nagy seregszemléjén.
Változtak a VB-selejtezők időpontjai
A magyar női válogatott VB-selejtezőinek pontos időpontjai a mai napon váltak véglegessé. Nemzeti csapatunk 2009. szeptember 19-én kezd Bosznia-Hercegovina ellen idegenben és 2010.augusztus 28-dikán Romániában fejezi be a selejtezőket.   A Magyar
Nézze meg az Algarve kupa döntőjének összefoglalóját (videó)
  2009. március 11-dikén rendezték meg Portugáliában az Algarve kupa döntőjét. A fináléba-mint arról már korábban beszámoltunk az Egyesült Államok és Svédország csapata jutott és a rendes játékidőben elért 1-1-es döntetlen
Kapitányi értékelés a Nagykutas NLSE-Győri ETO FC mérkőzésről
Mint arról már beszámoltunk a Nagykutas-Győri ETO mérkőzést a helyszínen tekintette meg a női válogatott szövetségi edzője Vágó Attila és pályaedzője Hódi Mihály is, akik közül előbbit kértük meg, hogy
Gyorshír: Nagykutas-Filinger Trans-Győri ETO FC 2-4
A labdarúgó NB 1 17-dik fordulójának záró meccsén sokáig nem született gól aztán közvetlenül az első félidő lefújása előtt Sipos Lilla révén a vendégek szerezték meg a vezetést. A második
Kikapott a Crailsheim az alsóházi rangadón
A Bundesliga 16-dik fordulójában Gáspár Cecília csapata a sereghajtóTSV Crailsheim a tabellán egy hellyel előttük tanyázó, FF USV Jena csapatát fogadta és a bennmaradás szempontjából fontos találkozó végén a vendégek
Idegenbeli bravúrral jutott a legjobb négy közé a Miskolc
Amire kevesen számítottak bekövetkezett: a Miskolci Szabadidőközpont-Vénusz együttese fantasztikus tavaszt produkálva magabiztosan legyőzte az esélyesebbnek tartott Vesta-City Line K és 3S csapatát és ezzel az alapszakasz negyedik helyén végezve bejutott