kép
vissza1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 előre
UTE: Gólzáporos győzelem a Veszprém ellen
Csapatunk ma következő bajnoki mérkőzésen a Veszprémet fogadta, és 6-1es félidő után 11-1re nyertük meg a mérkőzést. A mérkőzésről Farkas Lászlótól kértünk gyors értékelést:Tudtuk, hogy nem lesz egy nagyon nehéz
UTE: Vasárnap a Veszprémet fogadjuk !
Holnap csapatunk ismét pályára lép, mégpedig hazai környezetben a Veszprém ellen. A mérkőzésről Farkas Lászlóval beszélgetünkNagyon fontos mérkőzésünk következik, mivel hazai pályán az első mérkőzésünk nem igazán sikerült. Most háromszor
Három meccset rendeztek a hétvégén
Ezen a héten technikai problémák miatt nem tudtunk beszámolni olvasóinknak a női labdarúgó NBI 5. fordulójának mérkőzéseiről. Csupán az MTK-Írisz korábbról elhalasztott összecsapásának pótlómeccséről olvashattak oldalunkon. Most kis késéssel, ha
Kiütéses Fradi győzelem a Miskolc ellen
Az FTC női csapata végig nagy fölényben és helyenként kitűnően játszott a Miskolc elleni NBII-es bajnoki mérkőzésen. A zöld-fehér lányok jobbnál jobb, és szebbnél szebb helyzeteket dolgozott ki a fiatal miskolci csapat ellen, így csak
Kiütötték a Femina fiataljait a korban hozzájuk illő olimpiások
A tartalékosan felálló Olimpia (melyben az U17 tavalyi gólkirálya, StaarGabriella nem játszott, valamint az U19-es válogatott Schuh Edina iskolai elfoglaltság miatt csak a 35. percben állt be, az alapembernekszámító Fábián Dórával
UTE: Javítás Pálhalmán ! Pálhalma - UTE 2-5
Csapatunk ma megmérkőzött a Pálhalma csapatával és 1-0-ás félidő után 5-2-re nyertek leányaink.Gólszerzőink:Gyökeres 2, Bura, Poócs,Ország.Média anyag holnap.
UTE: Javítás reményében
Felnőtt csapatunk vasárnap újra pályára lép Pálhalma ellen.A múlt heti vereség után arról beszélgettünk Farkas Lászlóval  hogyan készültek erre a mérkőzésre: Múlt hétvégén úgy érzem elég nagy pofont kaptunk, így
UTE: A hétvégén nagyüzem csapatainknál
Ezen a hétvégén végre mindhárom csapatunk pályára lép, először az U15ös csapatunk lép pályára, akiknek ez lesz életük első tornája, mivel mindannyian most kezdtek futballozni.Ők 10 órától játszanak az MTK
U17-es bajnokság : Eredmények
WHC Viktória FC - Csepel FC  9:0 Olimpia NFK - Köbánya 3:0 Kecskemét - Dobó KSE Eger 3:4 Gyula - Angyalföld 8:0 1.FC Femina szabadnapos
Hevesi Tamás: Örömteli győzelem!
Tegnap a Ferencváros női együttese némileg meglepő győzelmet aratott az előzetesen esélyesebbnek tartott UTE ellen 3-2 arányban a Fóti úton. Hevesi Tamás, a zöld-fehérek edzője a következőket mondta a mérkőzés
UTE:Vereség a rangadón
Csapatunk ma megmérkőzött az FTC-vel és 2-2es félidő után 3-2es vereséget szenvedett. A mérkőzést Farkas László értékelte:Először is elnézést szeretnék kérni a szurkolóinktól, hogy nem tudtunk nekik örömet okozni, és
Héttel volt jobb a Femina
Nem hozott meglepetést az Íris rákospalotai vendégjátéka, a másodosztályból felkerült együttes ugyanis 8-1-es vereséget szenvedett a Budai II László stadionban. Az első negyedórában jól tartotta magát az Inárcsra költözött gárda, de mint
UTE: Holnap el-classico !
Csapatunk életében jeles nap lesz a holnapi, mivel először mérkőzünk meg az Ftc csapatával. A fiúknál szenzációs előélettel bír ez a párharc, reméljük ez nálunk is kialakul. Az első UTE-FTC
UTE: Megmérkőzünk az u19-es válogatottal !
Csapatunk szeptember 20-án 16.00-órás kezdettel megmérkőzik az U19-es válogatottal a Kőér utcában.Reméljük ezzel is tudjuk segíteni e nemzeti tizenegy felkészülését.
UTE: Csapatkapitányunk szülinapja !
Kiváló középpályásunk és csapatkapitányunk Bura Eszter tegnap ünnepelte 22. születésnapját,ezuton is sok boldogságot kívánunk neki az egész egyesület nevében.
UTE: Beke és Ferbert az U19-es válogatottság küszöbén
Két fiatal játékosunk meghívást kapott az U19-es válogatott szövetségi kapitányától, Markó Edinától, hogy szeptember 13-án 15.00 órától vegyenek részt a válogatott kiválasztó edzésén. Ha elnyerik az edzőnő tetszését, akkor tagjai
Szombaton pályára lép U-17-es csapatunk
Szombaton megkezdik a küzdelmeket az U-17-es bajnokságban is. Bajnokcsapatunk kerete nagyot változott a nyáron, több játékos is felkerült a felnőtt csapathoz. A megfiatalitott csapat szombaton 15:30-kor lép pályára a Csepel
Vasárnap kettős rangadó a Fóti úton!
Vasárnap kettős rangadóra kerül sor a Fóti úti UTE sporttelepen. Aki délutáni program gyanánt a női labdarúgást választja, az először 15 órától az UTE - FTC NBII-es mérkőzést izgulhatja végig. A sportág
Öt-egyre győzött a felnőtt válogatott az U-19-esek ellen
Kedden délután összemérte erejét barátságos mérkőzésen a női felnőtt és U-19-es válogatott.Telek András lányai az elmúlt év során már összeszokhattak, ám a Markó Edina vezette csapat még javában formálódik, a
Ismét felnőtt válogatott-U-19-es válogatott összecsapás!
Mint a tavalyi szezonban már többször volt rá példa, kedd délután ismét összeméri erejét a női felnőtt és U-19-es válogatott a Kőér utcai Spartacus pályán. A két együttes háromszor harminc