2007. november 14. 12:50:08  nyomtatási kép  cikk küldése

FTC: Mészáros E. - Sütőné, Krenács, Ménesi, Demeter - Szarvas (Gál A., 55. p.), Deli, Kucsera, Szabó A. (Varga Sz., 82. p.) - Fábián, Dörömbözi Cs. (Megyes, 75. p.). Edző: Hevesi Tamás

MTK: Rothmeisel - Garamvölgyi (Laki, 72. p.), Szabó I., Méry, Brunda - Radics, Belső, Schumi D., Szabó Zs. (Ács, 42. p.) - Jakabfi, Schumi M. Edző: Turtóczki Sándor

Gólszerző: Dörömbözi Cs., Sütőné, Deli, ill. Jakabfi (11-esből).

Sárga lap: Méry.

Kiállítva: Krenács (10. p.), ill. Jakabfi (87. p.).

Jó: Mészáros E., Demeter, Deli, Fábián, ill. Belső, Schumi D., Radics

Hevesi Tamás: - Nyolcvan percig emberhátrányban játszva emberfeletti tettet vittek véghez a lányok. Büszke vagyok a csapatomra.

Turtóczki Sándor: - Néhány gyenge egyéni teljesítmény és a Fradi nagyobb akarata érvényesült a mérkőzésen. Mindenképpen javulunk kell a bajnokság hátralévő részére, hogy kellemetlen meglepetések ne érhessenek bennünket.

GYŐRI ETO FC - VIKTÓRIA FC-SZOMBATHELY 0-4 (0-2)

Győr, 50 néző. Vezette: Nagy E.

GYŐR: Sipos H. - Kiss-Tóth K., Tóth A., Stefán, Csonka (Tell Zs., 70. p.) - Horváth E., Fehér N., Kopcsa, Víg V. - Rauch (Sipos l., 70. p.), Csörnyei (Gyökeres B., 60. p.). Edző: Siska Attila

SZOMBATHELY: Szvorda - Szórádi, Tálosi, Horváth N., Kovács E. - Rácz Zs. (Szajlai, 73. p.), Tóth E., Fenyvesi, Várkonyi O. (Megyeri, a szünetben) - Tóth G. (Marsai, 63. p.), Szuh. Edző: Markó Edina

Gólszerző: Szuh (2), Fenyvesi, Tóth G.

Sárga lap: Stefán.

Jó: Stefán, Tóth A., Kiss-Tóth K., ill. Rácz Zs., Fenyvesi, Szuh

Siska Attila: - Irreális körülmények, reális végeredmény.

Markó Edina: - Rossz körülmények között a "hófociban" is mi voltunk a jobbak, így megérdemelten nyertünk.

PÉCSI VSK - OLIMPIA NFK-NAGYTÉTÉNY 2-1 (1-0)

Pécs, 150 néző. Vezette: Rugási E.

PVSK: Varga B. - Patocskai, Kelemen, Iván, Kovács M. - Pupos, Ferencz É. (Hunyadi A., 82. p.), Csaba O., Szűcs Á. - Wágenhoffer, Jáhn. Edző: Csaba Ferenc

OLIMPIA: Majnik - Ferbert, Schuh (Damak, a szünetben), Kovács Zs., Dudás - Gáspár, Nagy B. (Németh B., 60. p.), Barsi, Váradi Sz. - Kovács Sz., (Dénes D., 60. p.), Staar. Edző: Korcsogh Orsolya

Gólszerző: Ferencz É., Jáhn, ill. Staar.

Sárga lap: Patocskai, ill. Ferbert.

Jó: Iván, Csaba O., Jáhn, ill. Gáspár

Csaba Ferenc: - Ezen a mérkőzésen egyértelműen a PVSK játéka volt a meghatározó.

Korcsogh Orsolya: - Az első félidőt odaajándékoztuk a PVSK-nak. A szünet után feljavultunk, de annyira azért nem vagyunk jók, hogy tizenkét ember ellen is sikerrel küzdjünk.

ÚJPESTI TE - 1. FC FEMINA '93 0-5 (0-3)

Megyeri út, 50 néző. Vezette: Selmeczi K.

ÚJPEST: Katona - Békefi, Wikidál Szabó Sz. - Gyökeres, Hajdú - Nagy Zs. (Jakab, 55. p.), Bura, Trencsányi, Szlávi (Polyák, 65. p.) - Gálik. Edző: Farkas László

FEMINA: Mátra - Kanta (Szeitl, a szünetben), Paraoánu, Gáspár, Pincze (Szekér, a szünetben) - Jakab R., Benkő, Smuczer, Sebestyén (Krisztin, a szünetben) - Pádár, Sümegi. Edző: Kiss László

Gólszerző: Pádár (3, kettőt 11-esből), Sebestyén, Sümegi.

Jó: Gyökeres, Békefi, ill. Smuczer, Pádár, Sümegi

Farkas László: - Túléltük nagyjából normális eredményekkel az élbolyhoz tartozó csapatokat, most már olyan meccsek következnek, amelyeken mi is esélyesek lehetünk a pontszerzésre.

Kiss László: - Nagyon jó kondicionáló edzés volt.

A bajnokság tabellája és a teljes góllövőlista is megtalálható honlapunkon!

NŐI NB II

11. FORDULÓ

Ferro Öntöde-Nyíregyháza - FC Váti-Sopron 0-4 (0-3). Gólszerző: Beke M., Fekete H., Tömördi R., Farkasi D.

13. FORDULÓ

Pécsi MFC - Nagykutas-Filinger Trans 0-1 (0-0). Gólszerző: Vincze B. (11-esből)

Budapest Honvéd - XII. Ker. Hegyvidék SE 1-2 (0-1). Gólszerző: Kaszala É., ill. Bodnár A., Farkas M. (11-esből)

Ferro Öntöde-Nyíregyháza - Fészek Csempebolt 4-2 (2-1). Gólszerző: Rákóczi I. (2), Bagoly J., Simon M., ill. Varga Sz., Bogdán A.

Nyíregyháza Spartacus FC - FC Váti-Sopron 0-5 (0-2). Gólszerző: Fekete H. (2), Farkasi D., Beke M., Tóth É.

Szuperinfó-Veszprém - Gyulai Amazonok 4-0 (2-0). Gólszerző: Zágor B. (2), Nagy H. (2, egyet 11-esből)

Somogyjád - Csepel FC 1-2 (1-1). Gólszerző: Deák Zs., ill. Major I., Horváth R.

Agrospeciál-Pálhalma - Bonyhád-Völgység NSE 0-8 (0-6). Gólszerző: Horváth K. (2), Ganczer H. (2), Bernhardt Bernadett, Sármány J., Forray E., Szűcs R.

A Győri Dózsa SE - Szegedi AK-Amazonok mérkőzés a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.

NŐI FUTSAL NB I

1. FORDULÓ

Vesta HEFA Sport - Bihari NFK 7-9 (4-6)

Fáy u. Vezette: B. Nagy Z.

VESTA HEFA: Kiss I. - Horváth N., Szemerey K., Virág M., Tasnádi K. Cserék: Mihalkóné, Simon Á., Szabó D., Szabó T. Edző: Egerszegi Zoltán.

BERETTYÓÚJFALU: Pozsgai M. - Nagy B., Radics Á., Lovász K., Góz É. Csere: Füredi A. Edző: Pallai Gábor.

Gólszerző: Tasnádi K. (4), Virág M. (2), Mihalkóné, ill. Füredi A. (5), Góz É. (3), Nagy B.

Sárga lap: Mihalkóné, ill. Góz É., Nagy B.

Jó: Szemerey K., Horváth N., Simon Á., ill. az egész vendégcsapat.

Egerszegi Zoltán: - Továbbra is gyengén védekezünk, és sok ziccert hagyunk ki.

Pallai Gábor: - Nehezen, de hoztuk a kötelező győzelmet a kitűnő játékvezetés mellett lezajlott mérkőzésen.

2. FORDULÓ

Hungaro-Kábel-Kia Újpest-Gödöllő - Skorpió SE-Salgótarján 3-2 (1-2)

Gödöllő. Vezette: Dobó G., Tóth I P.

GÖDÖLLŐ: Sipos H. - Judik B., Bogdán É., Belkó É., Maglódi R. Cserék: Baják V., Gali Y., Galvács R., Szabó I. Edző: B. Nagy Zoltán.

SKORPIÓ: Vargáné - Tóth E., Farkas Zs., Tóth F., Gáspár M. Cserék: Kiss A., Szedlák I., Pásztorné, Franka N., Szklenár K. Edző: Pusnik Zoltán.

Gólszerző: Belkó É. (2), Bogdán É., ill. Tóth E., Farkas Zs.

Jó: Belkó É., Szabó I., Bogdán É., ill. Vargáné (a mezőny legjobbja), Tóth F.

B. Nagy Zoltán: - Nehéz szülés volt… Hiába játszottunk a szünet után végig mezőnyfölényben, a kapufa - amelyet nyolcszor találtunk el - és a remekül védő salgótarjáni kapus ezúttal nem velünk volt. Az utolsó percben aztán csak sikerült érvényesítenünk a papírformát. Bár Éva nap karácsonykor van, ezúttal két gólszerzőnket, a végig agilisan játszó Belkó Évát és Bogdán Évát ünnepelte a csapat a lefújás után.

Pusnik Zoltán: - Ahogyan ezen a mérkőzésen is bebizonyosodott, míg nem tudunk értékelhető edzésmunkát végezni, addig képtelenek leszünk valamirevaló eredményeket elérni. Az első félidőben ezúttal is teljesen egyenrangú partnerek voltunk, fordulás után azonban már egyértelműen fölénk kerekedtek a jobb erőben lévő gödöllőiek. Remélem, hogy a lányok átérzik a helyzet súlyát és ennek megfelelően állnak hozzá a hátralévő három mérkőzéshez.

7. FORDULÓ

Vesta-City Line - Bihari NFK 8-3 (2-2)

Fáy u. Vezette: Futó T., Csorba Cs.

VESTA: Vincze A. - Schatz R., Ádám M., Bökk K., Schumi D. Cserék: Üveges K., Fekete N., Magda G., Rácz A., Sebestyén K., Máté A. Edző: Dombó János.

BERETTYÓÚJFALU: Pozsgai M. - Radics Á., Nagy B., Tóth T., Lovász K. Csere: Ugrai Cs. Edző: Pallai Gábor.

Gólszerző: Fekete N. (2), Üveges K. (2), Magda G. (2), Schumi D., Bökk K., ill. Nagy B. (2), Tóth T.

Sárga lap: Fekete N., Máté A., ill. Tóth T.

Jó: Vincze A., Schumi D., ill. az egész vendégcsapat.

Dombó János: - Kínlódtunk az első félidőben, aztán sikerült felpörögnünk és egy nagyon jó Berettyóújfalut sikerült legyőznünk.

Pallai Gábor: - Mint csapat nagyon jól küzdött. Cserejátékosaink hiányában a végére elfáradtunk.

Forrás: B. N. Z.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges !