kiemelt partnerek :   |  MLSZ.hu | foci24.com  |  nb1.hu |
2007. november 22. 09:21:27  nyomtatási kép  cikk küldése

Női NB I

11. FORDULÓ

OLIMPIA NFK-NAGYTÉTÉNY - MTK HUNGÁRIA FC 1-4 (1-3)

Angeli u., 50 néző. Vezette: Ember T.

OLIMPIA: Majnik - Németh B., Kovács Zs., Gleich , Dudás - Ferbert, Barsi (Surányi, 78. p.), Gáspár É., Kovács Sz. (Dénes, a szünetben) - Váradi Sz, Staar. Edző: Korcsogh Orsolya

MTK: Horváth E. - Endrődi, Szabó I., Belső, Brunda - Radics, Tollár (Heszberger, 60. p.), Schumi D. (Laki, 70. p.), Schumi M. - Méry (Ács, 80. p.), Garamvölgyi. Edző: Turtóczki Sándor

Gólszerző: Staar, ill. Schumi D. (2), Méry, Garamvölgyi.

Jó: Németh B., Ferbert, Gáspár É., ill. Belső, Brunda, Schumi D., Garamvölgyi.

Korcsogh Orsolya: - Gratulálunk az MTK-nak a győzelemhez! Aki nem látta a meccset, nem is gondolja, mennyi pozitívumot láttunk végre a saját játékunkban.

Turtóczki Sándor: - Jobban futballoztunk, mint egy héttel ezelőtt. Az idén még két nehéz mérkőzés vár ránk, így további javulásra van szükségünk.

1. FC FEMINA '93 - GYŐRI ETO FC 7-1 (3-0)

Széchenyi tér, 100 néző. Vezette: Dani M.

FEMINA: Mátra - Kanta (Szekér, a szünetben), Paraoánu, Szeitl, Pincze (Gáspár, a szünetben) - Jakab R., Benkő, Smuczer, Sebestyén (Krisztin, a szünetben) - Pádár, Sümegi. Edző: Kiss László

GYŐR: Sipos H. - Horváth E., Stefán, Tóth A., Csuti - Víg V. (Sipos L., szünetben), Kopcsa, Tell (Csonka B., 60. p.), Ferencsik - Gyökeres, Rauch (Horváth L., a szünetben). Edző: Siska Attila

Gólszerző: Pádár (3), Jakab R. (2), Sebestyén, Sümegi, ill. Sipos L.

Sárga lap: Kopcsa.

Jó: Pádár, Sebestyén, Paraoánu, Benkő, ill. Sipos L.

Kiss László: - Nagyon gyenge játékkal értük el ezt az eredményt.

Siska Attila: - Mostani játékunk alapján a végeredmény ránk nézve hízelgő.

ÚJPESTI TE - PÉCSI VSK 2-2 (0-1)

Megyeri út, 50 néző. Vezette: Mocsári T.

ÚJPEST: Kovács A. - Békefi, Wikidál, Deák - Gyökeres, Szabó Sz. - Bura, Kakuk, Külüs - Trencsányi, Gálik (Szlávi, 65. p.). Edző: Farkas László

PVSK: Varga B. - Patocskai, Iván, Kelemen K., Pupos - Kovács M. (Bánovics, 75. p.), Jáhn, Csaba O., Wágenhoffer - Ferencz É., Hunyadi A. Edző: Csaba Ferenc

Gólszerző: Szabó Sz., Külüs, ill. Wágenhoffer (2).

Jó: Deák, ill. Iván, Csaba O., Wágenhoffer

Farkas László: - Kár, hogy sok ember nem érezte át, mennyire fontos meccset játszottunk, s akár a testi épségének kockáztatásával nem tesz meg mindent a győzelem érdekében. A pontosztozkodás reális.

Csaba Ferenc: - Sajnálom, hogy győzelmet engedtünk ki a kezünkből.

VIKTÓRIA FC-SZOMBATHELY - FERENCVÁROS 6-0 (4-0)

Szombathely, 50 néző. Vezette: Kovács G.

SZOMBATHELY: Papp E. (Szvorda, 65. p.) - Horváth N., Tálosi, Szórádi, Kovács E. - Fenyvesi (Megyeri, 69. p.), Rácz Zs. (Szajlai, 74. p.), Tóth E. (Marsai, 65. p.), Szuh - Várkonyi O., Tóth G. Edző: Markó Edina

FTC: Horváth B. (Péter K., a szünetben) - Kucsera, Rudán, Ménesi, Demeter - Sütőné (Gál A., 40. p.), Deli, Szarvas A. (Fülep Sz., 55. p.), Szabó A. - Fábián D., Dörömbözi Cs. (Varga SZ., 70. p.). Edző: Hevesi Tamás

Gólszerző: Szuh (4), Tóth G., Rácz Zs.

Jó: Tálosi, Kovács E., Tóth G., Szuh, Várkonyi O., ill. Ménesi, Péter K.

Markó Edina: - Nagyon nehéz külső körülmények között főleg akarati tényezőkben, valamint a játék minden elemében is a Ferencváros fölé nőttünk, így megérdemelt győzelmet arattunk.

Hevesi Tamás: - Katasztrofális körülmények között, labdarúgásra alkalmatlan játéktéren, több gyenge egyéni teljesítmény mellett, a sárfociban megérdemelt győzelmet aratott a Szombathely.

A bajnokság tabellája és a teljes góllövőlista megtekinthető honlapunkon.

Női NB II

14. FORDULÓ

Nagykutas-Filinger Trans - Budapest Honvéd 3-2 (1-0). Gólszerző: Végh R. (2), Tihanyi F., ill. Tóth Á. (11-esből), Sinka E.

Szegedi AK-Amazonok - Agrospeciál-Pálhalma 9-1 (4-0). Gólszerző: Gedei N. (4), Kakuszi A. (4), Zemencsik K., ill. Kara Cs.

Gyulai Amazonok - Pécsi MFC 1-6 (1-2). Gólszerző: Durkó Z., ill. Nagy L. (3), Godvár K. (2), Schmidt B.

XII. Ker. Hegyvidék SE - Győri Dózsa SE 5-1 (1-1). Gólszerző: Papp É. (2), Farkas M., Kiss K., Faludi A., ill. Szűcs A.

Csepel FC - FC Váti-Sopron 2-1 (0-1). Gólszerző: Csík N., Németh B., ill. Buris B.

Fészek Csempebolt - Somogyjád 3-2 (2-1). Gólszerző: Szeiman É., Kopácsi B., Tóth É., ill. Deák Zs., Balogh Zs.

A Szuperinfó SE-Veszprém - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés elmaradt, mert a vendégek nem jelentek meg a helyszínen.

Női Futsal NB I

7. FORDULÓ

Hungaro-Kábel-Kia Újpest-Gödöllő - Szentesi FSC 4-3 (2-0)

Gödöllő. Vezette: Molnár P., Máté A.

GÖDÖLLŐ: Sipos H. - Judik B., Szabó I., Vella O., Galvács R. E. Cserék: Baják V., Belkó É., Bogdán É., Gali Y., Maglódi R. Edző: B. Nagy Zoltán.

SZENTES: Magyar M. - Bacsa A., Baksa K., Milovanovics L,., Szabó N. Cserék: Kiss Á., Bali C. Edző: Tóth Antal.

Gólszerző: Vella O., Baják V., Szabó I., Galvács R. E., ill. Baksa K. (2), Bali C.

Jó: Szabó I., Baják V., Belkó É., Vella O., ill. Magyar M.

B. Nagy Zoltán: - Még nincsen Szenteste, hogy három-nullás vezetésünk után pontot ajándékozzunk a Szentesnek. A hajrában sokat tettünk a győztes gól megszerzése érdekében, s erőfeszítéseinket a lefújás előtt ötven másodperccel siker koronázta.

Tóth Antal: - Nagyon sajnálom, hogy megint ilyen tartalékosan tudtunk kiállni a mérkőzésre. Bebizonyosodott, hogy két cserével, illetve kapura lövések nélkül nem lehet mérkőzést nyerni. A kérdés csak az: meddig lehet ezt így tovább folytatni? Gratulálunk a gödöllőieknek a győzelemhez!

Univerzum - Tolna-Mözs 6-1 (4-1)

Csömör. V: Futó T., Kovácsd P.

UNIVERZUM: Oláh E. - Főfai T., Smuczer A., Szekér A., Ganczer H. Cserék: Körmöczi I., Ferenczi A., E. Kovacseva, Trencsényi B. Játékos-edző: Főfai Tímea

TOLNA: Malik K. - Hodován E., Varga A., Hepp A., Simon B. Cserék: Kovács A., Mecseki Á., Radó Sz., Klézli Sz., Blesz N., Pfundtner V., Hefner K. Edző: Wiesner József

Gólszerző: E. Kovacseva (2), Ferenczi A., Körmöczi I., Szekér A., Smuczer A., ill. Körmöczi I. (öngól).

Sárga lap: Szekér A.

Jó: Oláh E., Smuczer A., E. Kovacseva, Körmöczi I., ill. a vendégeknél senki sem nyújtott kiemelkedő teljesítményt.

Tóth Ferenc, az Univerzum elnöke: - Rendkívül jól és motiváltan játszottunk. Az ellenfelünk a mérkőzés folyamán nem tudott gólt rúgni nekünk, s ez mindent elmond a teljesítményünkről. Gratulálok a csapatomnak!

Wiesner József: - Hibáinkat könyörtelenül kihasználta a hazai csapat, amely ezen a napon a játék minden elemében jobb volt nálunk. Dolgozunk tovább, és készülünk a következő hazai mérkőzésre.

Vesta HEFA Sport - Gold Color-Miskolci Vénusz 4-8 (2-6)

Fáy utca. V: Takács Z., Patócs G.

VESTA HEFA: Kiss I. - Matusek M., Szemerey K., Virág M., Horváth N. Cserék: Simon Á., Tóth R., Kővágó N., Kersák N., Tasnádi K., Szabó D., Mihalkóné. Edző: Egerszegi Zoltán.

MISKOLC: Katona B. - Kovács A., Molnár R., Balovics R., Csepregi G. Cserék: Végh E., Szőke Zs. Játékos-edző: Kovács Alíz.

Gólszerző: Tasnádi K. (3), Virág M., ill. Molnár R. (2), Csepregi G. (2), Balovics R., Kovács A., Végh E., Szőke Zs.

Jó: Tóth R., Kővágó N., Matusek M., ill. Molnár R., Csepregi G., Szőke Zs.

Egerszegi Zoltán: - Adtunk egy félidőnyi előnyt a Miskolcnak.

Juhász Viktor, a Miskolc elnöke: - Az első félidőben azt hoztuk, amit megbeszéltünk, s magabiztosan vezettünk. A szünet után elaludtunk, így sikerült felhoznunk a hazaiakat, de a végén bebiztosítottuk a győzelmünket.

Skorpió SE-Salgótarján - Salgótarjáni Vadmacskák 4-0 (4-0)

Balassagyarmat,Városi Sportcsarnok. Vezette: Molnár L., Lukács L.

SKORPIÓ-SALGÓTARJÁN: Vargáné - Tóth F., Gáspár M., Farkas Zs., Tóth E. Cserék: Kiss A., Szklenár K., Gál V. Sz., Szedlák A., Kontra N., Pásztorné. Edző: Pusnik Zoltán.

SALGÓTARJÁNI VADMACSKÁK: Rusz Bianka - Rusz Boglárka, Schneiker L., Bárnai M., Hrecska V. Cserék: Bogár N., Farkas D., Komáromi L., Paragi I. K., Lehoczki A. Edző: Hornyák János.

Gólszerző: Tóth E. (2), Farkas Zs., Tóth F.

Jó: Tóth E., Tóth F., Gáspár M., ill. Rusz Bianka (a mezőny legjobbja), Bárnai M.

Pusnik Zoltán: - A várakozásoknak megfelelőin mi irányítottuk a játékot, s úgy érzem, egy percig sem volt kérdéses a győzelmünk. Sőt, egy kicsit jobb odafigyeléssel nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna a sportszerűen játszó Vadmacskákkal szemben.

Hornyák János: - Jó iramú és kifejezetten sportszerű mérkőzésen egy kitűnően játszó ellenfél győzött le bennünket, akiktől nagyon sokat tanulhatunk. Sajnálatos, hogy a játékvezetés ezúttal nem tudott felnőni a csapatok színvonalára. Gratulálok, és további sok sikert kívánok a Skorpió csapatának!

Összeállította: B. N. Z.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges !