kiemelt partnerek :   |  MLSZ.hu | foci24.com  |  nb1.hu |
2007. december 13. 18:39:44  nyomtatási kép  cikk küldése

VIKTÓRIA FC-SZOMBATHELY - 1. FC FEMINA '93 0-2 (0-0)

Szombathely, 150 néző. Vezette: Boda Gy.

SZOMBATHELY: Szvorda - Szórádi, Tálosi, Horváth N. - Kovács E., Rácz Zs. (Papp D., 71. p.), Megyeri, Tóth E. - Szuh (Borbély O., 78. p.), Fenyvesi, Tóth G. (Marsai N., 81. p.). Edző: Markó Edina

FEMINA: Kövesi - Kanta, Paraoánu, Szeitl, Gáspár - Jakab R. (Szekér, 60. p.), Benkő, Smuczer, Sebestyén (Krisztin, 50. p.) - Pádár, Sümegi (Pincze, 85. p.). Edző: Kiss László

Gólszerző: Pádár (2).

Sárga lap: Szórádi, ill. Paraoánu, Benkő.

Jó: Szórádi, Fenyvesi, ill. Kanta, Smuczer, Benkő, Pádár

Markó Edina: - Négy helyzetből egyet sem tudtunk berúgni, míg a Femina ugyanennyi lehetőségből kétszer talált a kapunkba. Az első félidőben mi, a szünet után a vendégek játszottak mezőnyfölényben, így a pontosztozkodás igazságosabb lett volna.

Kiss László: - Minden tekintetben igazi rangadót vívtunk a Szombathellyel, ám sajnálatos módon egyedül a pálya talaja hagyott némi.

FERENCVÁROS - ÚJPESTI TE 4-0 (4-0)

Üllői út, 300 néző. Vezette: Szőts G.

FTC: Horváth B. (Mészáros, 90. p.) - Sütőné, Rudán, Ménesi, Demeter - Kucsera (Gál A., 70. p.), Szarvas, Krenács, Szabó A. (Varga Sz., 81. p.) - Fábián D. (Fülep, 60.), Dörömbözi Cs. Edző: Hevesi Tamás

ÚJPEST: Katona - Szabó Sz., Wikidál, Deák, Gyökeres - Hajdú (Polyák, 60. p.), Bura, Kakuk, Gálik - Külüs, Trencsányi. Edző: Farkas László

Gólszerző: Dörömbözi Cs. (3, egyet 11-esből), Krenács.

Sárga lap: Hajdú.

Jó: Dörömbözi Cs., Krenács, Szarvas, ill. Külüs, Bura

Hevesi Tamás: - Az első félidőben szebbnél szebb támadásokat vezetve, sok gólhelyzetet kihagyva eldöntöttük a mérkőzést. A szünet után azt kértem a lányoktól, hogy felszabadultan játszva futballozzanak egy jót, és ők ezt megtették.

Farkas László: - Kár, hogy volt egy hétperces rövidzárlatunk, amikor három gólt kaptunk. Azt leszámítva egyenrangú ellenfelei voltunk a Ferencvárosnak.

MTK HUNGÁRIA FC - PÉCSI VSK 2-1 (1-0)

Salgótarjáni út, 150 néző. Vezette: Dani T.

MTK: Horváth E. - Radics, Belső, Szabó I. (Szabó Zs., 10. p.), Brunda - Jakabfi, Méry (Heszberger, 85. p.), Tollár, Schumi D. - Garamvölgyi (Kátai, a szünetben), Schumi M. Edző: Turtóczki Sándor

PVSK: Varga B. - Patocskai, Iván, Kelemen K., Szűcs Á. - Jáhn, Csaba O., Pupos, Wágenhoffer - Kovács K., Ferencz É. Edző: Csaba Ferenc

Gólszerző: Jakabfi (11-esből), Schumi D., ill. Wágenhoffer.

Jó: Schumi D., Jakabfi, ill. Wágenhoffer, Iván

Turtóczki Sándor: - Gratulálok a Pécsnek, jól játszottak, viszont egy góllal mi rúgtunk többet. A hosszúra nyúlt szezon végére elfáradtunk. Fiatal játékosainknak sokat kell még fejlődni, hogy a tavasz szebb legyen.

Csaba Ferenc: - Sajnálom, hogy elszalasztottunk egy győzelmi lehetőséget. Számtalan gólhelyzetet hagytunk ki, ezúttal nem volt szerencsénk.

GYŐRI ETO FC - OLIMPIA NFK-NAGYTÉTÉNY 10-0 (8-0)

Győr, 100 néző. Vezette: Szeles K.

GYŐR: Sipos H. (Horváth K., 80. p.) - Horváth E. (Kovács L., 55. p.), Csonka B., Stefán, Csuti - Tóth A., Kopcsa R., Tell Zs. - Víg V. (Sipos L., 73. p.), Gyökeres B., Ferencsik. Edző: Siska Attila

OLIMPIA: Majnik V. - Németh B., Kovács Zs., Gleich, Dudás - Gáspár É. (Halász R., a szünetben), Barsi A., Váradi Sz. (Kovács Sz., 86. p.), Dénes D. - Váradi Á., Staar G. (Nagy B., a szünetben). Edző: Korcsogh Orsolya

Gólszerző: Gyökeres B. (4), Ferencsik E. (3), Tell Zs., Kopcsa R., Stefán.

Jó: Tóth A., Gyökeres B., Ferencsik E., ill. Kovács Zs., Váradi Á.

Siska Attila: - Az első félidőben elkaptuk a fonalat, minden bejött, s ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. A csapatban kivétel nélkül mindenki jó teljesítményt nyújtott.

Korcsogh Orsolya: - Ha a sérültek, a betegek, és azok, akik nem érdemlik meg az NB I-es lehetőséget kimaradtak volna, akkor négyen léptünk volna pályára. Mindezek következménye volt a Győr első félidei "ámokfutása".

Női NB II

10. FORDULÓ

FC Váti-Sopron - Agrospeciál-Pálhalma SE 6-1 (3-0). Gólszerző: Farkasi D. (2), Fekete H,, Maráz V., Varga K., Tömördi R., ill. Kéri K.

13. FORDULÓ

Győri Dózsa SE - Szegedi AK-Amazonok 4-0 (2-0). Gólszerző: Tóközi T. (2), Szűcs A., Pintér É.

14. FORDULÓ

Az elmaradt Szuperinfó-Veszprém - Nyíregyháza Spartacus mérkőzés 3 pontját 3-0-s gólkülönbséggel a hazaiak javára igazolták.

Női Futsal NB I

9. FORDULÓ

Hungaro-Kábel-Kia Újpest-Gödöllő - Vesta-City Line 2-5 (1-3)

Gödöllő. Vezette: Perepatics L., Máerton Zs.

GÖDÖLLŐ: Sipos H. - Judik B., Belkó É., Baják V., Laczkovszki Á. Cserék: Bogdán É., Gali Y., Galvács R., Maglódi R., Vella O., Klacsán M. Edző: B. Nagy Zoltán.

VESTA: Vincze A. - Üveges K., Schumi D., Magda G., Schatz R. Cserék: Rácz A., Máté A., Ádám M., Garamvölgyi N., Sebestyén K. Edző: Dombó János.

Gólszerző: Gali Y., Belkó É., ill. Schatz R. (2), Üveges K., Schumi D., Ádám M.

Jó: Sipos H., Belkó É., Baják V., ill. Vincze A., Üveges K., Schumi D., Schatz R.

B. Nagy Zoltán: - Amennyiben csapatunk keretében lenne még legalább négy Sipos Hajnalka és Belkó Éva, akkor akár a bajnoki címért is harcolhatnánk. Így azonban marad a középmezőny, amely - ismerve azt, hogy csapatunk nagy része első szezonját tölti a futsalbajnokságban - reálisnak tűnhet, ettől függetlenül januártól változások lesznek a játékoskeretben. A Vesta elleni presztízsmeccsen hiába szereztünk vezetést, amíg ünnepeltünk, ellenfelünk kiegyenlített. A második félidő első szakaszában több helyzetet puskáztunk el, akkor pontosabban futballozva esélyünk lett volna a pontszerzésre.

Dombó János: - Köszönjük a Gödöllő szíves vendéglátását, jól éreztük magunkat. Egy remek futsalmeccsen megérdemelt győzelmet arattunk.

Összeállította: B. Nagy Zoltán

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges !