kiemelt partnerek :   |  MLSZ.hu | foci24.com  |  nb1.hu |
· U19-es válogatott összetartás
2008. március 15. 20:16:29  nyomtatási kép  cikk küldése

Női U19-es együttesünk szerdán Lindabrunnban barátságos mérkőzést játszik Ausztria ellen. Markó Edina szövetségi edző huszonegy játékost hívott meg a kedd délelőtti találkozóra.

A csapat tagjai aznap Bükre buszoznak, s majd csak a mérkőzésre utaznak át Ausztriába, ahonnan a lefújás után indulnak is vissza Budapestre.

A mieink ezzel a találkozóval már az április 23-30. között Romániában megrendezendő minitornára készülnek, amelyen Németország, Oroszország és Románia korosztályos válogatottjával mérkőznek meg.

A női U19-es válogatott kerete:

Szőcs Réka (UTE), Papp Eszter (WHC Viktória FC) - kapusok;

Borbély Otília, Tálosi Szabina (mindkettő WHC Viktória FC), Tóth Alexandra I., Stefán Anita (ETO FC Győr), Pincze Gabriella (1.FC Femina), Tóth Alexandra II. (Nagykutas), Demeter Réka (FTC) - védők;

Vadas  Nikolett, Szabó Zsuzsanna (MTK), Krisztin Sára (1.FC Femina), Várkonyi Orsolya (WHC Viktória FC), Ferencsik Evelin (ETO), Csaba Orsolya (PVSK) Szabó Anita (FTC) - középpályások;

Jakabfi Zsanett (MTK), Zágor Bernadett (Veszprém) Papp Dóra, Szuh Erika (WHC Viktória FC) Buris Bettina (Sopron) - támadók.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges !

andrew E-mail küldése a hozzászólónak
2008. március 19. 17:53:39
Kétgólos vereség Ausztriában

2008. 03. 19.

Női U19-es válogatottunk szerdán Ausztria korosztályú csapatával játszott felkészülési mérkőzést Lindabrunnban. A mieink 2-1-es félidő után 3-1-es vereséget szenvedtek, gólunkat Jakabfi Zsanett lőtte.

Markó Edina szövetségi edző Szőcs Réka - Pincze Gabriella, Borbély Otília, Tálosi Szabina, Tóth I Alexandra - Csaba Orsolya, Zágor Bernadett - Szuh Erika, Várkonyi Orsolya, Ferencsik Evelin - Jakabfi Zsanett összeállításban küldte pályára csapatunkat. A szövetségi edző a második félidőben a cserekapuson, Papp Eszteren kívül valamennyi játékosnak (Stefán Anita, Tóth II. Alexandra, Demeter Réka, Vadas Nikolett, Szabó Zsuzsanna, Krisztin Sára, Szabó Anita, Papp Dóra) valamennyi játékosát pályára küldte.

Szakadó hóesésben kezdődött, szikrázó napsütésben folytatódott, és ismét havazásban fejeződött be a mérkőzés, amelyen az osztrák együttes futballozott fölényben. A vendéglátók az első játékrészben Kirchmann és Tieber góljával kétgólos előnyre tettek szert, ám Jakabfi Zsanett a 45. percben a 16-os bal sarkáról a hálóba bombázott, felélesztve reményeinket. A második félidőben azonban nem sikerült egyenlítenünk, sőt, Ausztria korosztályos válogatottja Makas révén harmadik találatát is megszerezte.

- Sok hibával játszottunk, de remélem, lesz még lehetőségünk arra, hogy együtt gyakoroljunk az Európa-bajnoki elitkör mérkőzései előtt - nyilatkozta a találkozó után Markó Edina.

Az elitkör április 23-30. között Romániában lesz, a magyar csapat Németországgal, Oroszországgal és Romániával játszik majd.
cowboy E-mail küldése a hozzászólónak
2008. március 16. 19:58:47
MADE IN HUNGÁRIA :(
2008. március 16. 19:26:46

Kassai móni helyett antivágónak cimeztem hozzászolásomat mert időközben megtdtam nem Móni irta ezt az irományt! Bocs Móni ezuttal nem jogos a kritikám feléd... :-)

2008. március 16. 19:06:00

Kassai Móni természetesen rájöttem,hogy Te irtad ezt az irományt vállalhattad volna a nevedet igazán! Természetesen senkit nem nyomtam be sem a felnőtt,sem az u17 sem az u19-es keretbe azt hittem jobban ismered a 2 szövetségi edzőt annál,mintsem,hogy ilyen képtelenséget feltételez róluk! Mindegy.. Megismétlem! buris Bettina november óta sem edzésen,sem bajnoki meccsen nem lépett pályára a Sopronban! Természetesen nagyon tehetséges a leányzó de annyira nem,hogy lesántulva,edzetlenül Markó behivja őt a keretbe!! Ez az ő hülyesége és szomorú,hogy emiatt elvesz 1 helyett mástól!

antivago E-mail küldése a hozzászólónak
2008. március 16. 18:54:48
Mi van Andrew, van még egy jelölted, akit a Vágónak be akarsz nyomni?
2008. március 16. 17:55:07

Minek van a keretben Buris Bettina aki 5 hónapja sem edzésen sem meccsen nem lépett pályára? Aki ilyen állapotban lévő játékost behiv a keretbe az nincs tisztában játékosa állapotával,nem tartja a kapcsolatot a klubedzőjével és nem tartja a játékossal a kapcsolatot! Elég fura az is,hogy Magyarország talán leggyorsabb játékosa és az nb2-es góllővőlista második helyezetje Nagy Lili még a keretbe sem fér be!! (Tommasgrande Forray Tünde vezeti most már Lili elött a góllővőlistát)