kiemelt partnerek :   |  MLSZ.hu | foci24.com  |  nb1.hu |
· NB I, NB II, Futsal: teljes hétvégi (04.05-06.) összefoglaló
2008. április 08. 15:12:05  nyomtatási kép  cikk küldése

Női NB I

Nem jeleskedtek a támadók a női NB I hétvégi fordulójában. Összesen négy gól született, öt csapat nem tudott az ellenfele kapujába találni. A Femina szezonbeli 100. gólját Szekér Anita szerezte.

20. FORDULÓ

1. FC FEMINA '93 - MTK HUNGÁRIA FC 2-0 (1-0)

Széchenyi tér, 200 néző. Vezette: Solymosi A.

FEMINA: Kövesi - Kanta, Paraoánu, Szeitl, Pincze (Nagy A., 62. p.) - Szekér, Benkő, Smuczer, Sebestyén (Jakab R., 65. p.) - Pádár, Sümegi (Ködmön, 90. p.). Edző: Kiss László

MTK: Ágas - Endrődi (Garamvölgyi, 62. p.), Vadas, Gál T. (Heszberger, 89. p.), Brunda - Szabó I., Radics, Méry, Schumi M. (Szabó Zs., 58. p.) - Jakabfi, Schumi D. Edző: Turtóczki Sándor

Gólszerző: Szekér, Sümegi.

Jó: Szeitl, Szekér, Smuczer, Sümegi, ill. Vadas, Gál T., Radics

Kiss László: - A mérkőzést nem csak én, hanem a csapatom is rangadónak vette, és simán lehozta.

Turtóczki Sándor: - Örömteli Gál Tímea visszatérése és jó játéka. Tovább kell dolgoznunk, hogy a jövőben az ilyen mérkőzéseken ne vesztesként hagyjuk el a pályát.

ÍRIS-OLIMPIA NFK - VIKTÓRIA FC-SZOMBATHELY 0-1 (0-0)

Inárcs, 100 néző. Vezette: Bartkó J.

ÍRIS: Vincze A. - Rádi (Ország, a szünetben), Borhi, Sinka, Komlós - Barna, Balló, Szabó Sz., Tóth Á. (Horváth N., 60. p.) - Megyes, Szabó B. Edző: Dombó János

SZOMBATHELY: Szvorda - Kovács E., Tálosi, Horváth N., Papp D. (Borbély, 55. p.) - Fenyvesi, Rácz Zs., Tóth E. (Marsai, 75. p.), Czuder - Szuh (Tóth K., 84. p.), Tóth G. Edző: Markó Edina

Gólszerző: Fenyvesi.

Sárga lap: Fenyvesi.

Jó: Sinka, Komlós, Szabó Sz., ill. Fenyvesi, Szvorda, Tálosi

Dombó János: - A játék képe alapján nem érdemeltünk, bár így és csakis így ki lehet kapni.

Markó Edina: - Jó iramú mérkőzésen a lényeg a három pont begyűjtése volt. A következő fordulóban a Femina ellen jobb helyzetkihasználásra lesz szükség.

PÉCSI VSK - FERENCVÁROS 1-0 (1-0)

Pécs, 100 néző. Vezette: Auth Sz.

PVSK: Varga B. - Patocskai, Iván, Pupos, Török K. - Kelemen K., Csaba O., Jáhn, Hunyadi A. (Ferencz É., 60. p.) - Pécsi, Wágenhoffer. Edző: Csaba Ferenc

FTC: Horváth B. - Gál A., Demeter, Hegedűs N., Fülep (Solymos, 80. p.) - Krenács, Szarvas, Mosolics (Sütőné, 65. p.), Szabó A. - Varga Sz. (Hajdú M., 25. p.), Fábián D. Edző: Hevesi Tamás

Gólszerző: Wágenhoffer.

Jó: Iván, Csaba O., Pécsi, ill. Demeter

Csaba Ferenc: - A végeredmény hűen tükrözi a játék képét, bár a győzelem lehetett volna nagyobb különbségű is.

Hevesi Tamás: - Az évad leggyengébb teljesítményét nyújtottuk, s ezt csak a játékvezetés színvonala múlta alul.

ÚJPESTI TE - GYŐRI ETO FC 0-0

Megyeri út, 150 néző. Vezette: Fenyvesi Sz.

ÚJPEST: Szőcs - Békefi, Wikiál (Schuh, 50. p.), Sáreczné, Nagy B. - Barsi (Polyák, 88. p.), Kakuk, Trencsányi, Bura - Fogl, Külüs (Beke, 20. p.). Edző: Farkas László

GYŐR: Sipos H. - Csonka B., Tell, Stefán, Csuti (Sipos L., a szünetben) - Tóth A., Ferencsik, Kopcsa, Víg V. - Horváth E. (Csörnyei, 65. p.), Gyökeres B. Edző: Siska Attila

Sárga lap: Külüs, Deák, Nagy B., ill. Ferencsik.

Kiállítva: Sipos L. (67. p.), Kopcsa (89. p.).

Jó: Trencsányi, Szőcs, Bura, Sáreczné, ill. Tell, Stefán, Tóth A.

Farkas László: - Taktikusan játszva igazságos a döntetlen. Örülök annak, hogy már kétszázhetven perce nem kaptunk gólt. Ez jó ómen lehet a következő, Ferencváros elleni mérkőzés előtt.

Siska Attila: - Figyelmetlenül, kapkodva játszottunk; okulni kell a hibáinkból.

A bajnokság tabellája és a teljes góllövőlista megtalálható honlapunkon.

Női NB II

21. FORDULÓ

Nyíregyháza Spartacus FC - Szegedi AK-Amazonok 3-3 (1-1). Gólszerző: Virág Sz., Vajas V., Szűcs É. (11-esből), ill. Pásztor V. (2), Kakuszi A. (11-esből)

Nagykutas-Filinger Trans - Fészek Csemepbolt 4-0 (2-0). Gólszerző: Tihanyi F. (2), Végh R., Szita D.

Pécsi MFC - Somogyjád 1-0 (1-0). Gólszerző: Molnár B.

Győri Dózsa SE - Agrospeciál-Pálhalma 11-1 (2-1). Gólszerző: Tóközi T. (5), Finta O. (3, egyet 11-esből), Szalkai R., Pintér É., Fátrai V., ill. Chukeir F.

XII. Ker. Hegyvidék SE - Bonyhád-Völgység NSE 1-2 (0-1). Gólszerző: Szabó K., ill. Ganczer H., Forray T.

Gyulai Amazonok - Csepel FC 5-2 (2-1). Gólszerző: Béres E. (2), Heidt E., Durkó Z,., Fülöp D., ill. Ferenczi B. (2)

Szuperinfó-Veszprém - FC Váti-Sopron 7-0 (3-0). Gólszerző: Zágor B. (3), Haraszt I. (2), Varga K., Varga T.

A Bp. Honvéd visszalépése miatt a Ferro Öntöde-Nyíregyháza szabadnapos volt, és játék nélkül kapta meg a 3 pontot 3-0-s gólkülönbséggel.

Női Futsal NB I

15. FORDULÓ

HK-Gödöllő-City Line - Miskolci Szabadidőközpont-Vénusz 5-3 (0-2)

Gödöllő. Vezette: Perepatics L., Kovács P.

GÖDÖLLŐ: Sipos H. - Judik B., Belkó É., Szabó I., Maglódi R. Cserék: Méry R., Vella O., Klacsán M. Edző: B. Nagy Zoltán.

MISKOLC: Holba V. - Csepregi G., Molnár R., Balovics R., Kovács A. Cserék: Katona B., Lengyel Zs., Végh E., Szőke Zs. Játékos-edző: Kovács Alíz.

Gólszerző: Méry R. (4), Belkó É., ill. Csepregi G. (2), Balovics R.

Jó: Méry R., Szabó I., Belkó É., Sipos H., ill. Molnár R., Végh E.

B. Nagy Zoltán: - A sérült meghatározó játékosaink hiánya miatt az első félidőben még akadozott a gépezet, majd a szünet után kapuja elé szegeztük a miskolciakat, de egy helyzetet leszámítva nem sikerült gólt szereznünk. A lefújás előtt négy és fél perccel, egy-hármas állásnál tizenkilencre lapot kértünk, és mivel alsót kaptunk, így sikerült négy gólt szerezve, huszáros hajrával itthon tartanunk a három pontot.

Dr. Juhász Viktor, a Miskolc elnöke: - Hajtottunk, akartunk, de a túlzott akarás az utolsó öt percben megbosszulta magát. Mentálisan még nem tudunk megbirkózni egy jó bajnoki szereplés lehetőségével.

Univerzum - Szentesi FSC 3-2 (1-1)

Csömör. Vezette: Futó T., Kéri Z.

UNIVERZUM: Oláh E. - Főfai T., Smuczer A., E. Kovacseva, Szekér A. Cserék: Almási É., Körmöczi I., Ganczer H. Játékos-edző: Főfai Tímea.

SZENTES: Magyar M. - Milovanovics L., Kiss E., Baksa K., Szabó N. Cserék: Bali C., Szűcs B., Bencze B.. Edző: Tóth Antal.

Gólszerző: Körmöczi I. (2), Ganczer H., ill. Bencze B. (2).

Sárga lap: Oláh E.

Jó: az egész hazai csapat, ill. Magyar M. (a mezőny legjobbja), Kiss E., Milovanovics L.

Tóth Ferenc, az Univerzum elnöke: - Az "anti"-futballt játszó ellenfelünk egy rendkívül jó napot kifogó kapussal megspékelve majdnem befűtött nekünk a hűvös csömöri csarnokban. Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk.

Tóth Antal: - Majdnem sikerült meglepetést okozni a bajnokesélyes otthonában, hiszen végig kiélezett mérkőzést játszottunk. Igaz a második félidőben nagyon beszorultunk a kapunk elé, de játékosaink hősiesen védekeztek, és csak a vége előtt huszonkét másodperccel tudta megszerezni az Univerzum a győztes gólt. Korrekt játékvezetés mellett jó mérkőzést játszottunk Csömörön. Gratulálok az Univerzumnak, és további sok sikert kívánok a hátralévő bajnoki fordulókra!

Berettyóújfalu - Villár-Pí Plusz-Tolna-Mözs 0-7 (0-2)

Berettyóújfalu. Vezette: Szabó II. J., Takács I.

BERETTYÓÚJFALU: Pozsgai M. - Füredi A., Lovász K., Tóth T., Hajós Cs. Cserék: Radics Á., Szakál A., Góz É. Edző: Pallai Gábor.

TOLNA: Blesz N. - Hodován E., Varga A., Kovács A., Simon B. Cserék: Mecseki Á., Radó Sz., Klézli Sz., Pfundtner V. Edző: Wiesner József.

Gólszerző: Varga A. (4), Hodován E., Kovács A., Radó Sz.

Sárga lap: Füredi A.

Jó: Hajós Csilla, ill. Varga A., Hodován E., Kovács A.

Pallai Gábor: - Már csak három meccs van hátra…

Wiesner József: - Türelmes és fegyelmezett játékkal sikerült feltörni az ellenfél védekezését. A mérkőzésen nem alakult ki "nyílt játék", a pozíciós játékhelyzeteket többnyire jól oldottuk meg.

A Vesta-HEFA Sport kizárása miatt a Salgótarjáni Vadmacskák szabadnapos volt, és játék nélkül kapta meg a 3 pontot 5-0-s gólkülönbséggel.

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges !