kiemelt partnerek :   |  MLSZ.hu | foci24.com  |  nb1.hu |
2008. április 17. 15:40:26  nyomtatási kép  cikk küldése

Salgótarjáni út, 100 néző. Vezette: Juhász E.

MTK: Ágas - Szabó I., Gál T., Vadas, Brunda - Schumi D. (Nagy B., 92. p.), Radics, Méry, Garamvölgyi (Schumi M., 68. p.) - Jakabfi, Heszberger (Endrődi, 63. p.). Edző: Turtóczki Sándor

PVSK: Varga B. - Iván, Kovács M. (Hunyadi A., 28. p.), Jáhn, Pupos - Kelemen K., Patocskai, Csaba O., Pécsi Á. - Wágenhoffer, Ferencz É. Edző: Csaba Ferenc

Gólszerző: Méry, Jakabfi, ill. Pécsi Á.

Jó: Szabó I., Vadas, Méry, Jakabfi, ill. Iván, Kelemen K., Csaba O., Pécsi Á.

Turtóczki Sándor: - Jól kezdtük a mérkőzést, és az első félidő végére kétgólos előnyt szereztünk. A remélt jó folytatás azonban elmaradt. Számomra érthetetlen a második félidei teljesítményünk. A győzelemnek örülünk, a jó játékot pedig állandósítanunk kellene.

Csaba Ferenc: - A második félidőben labdabiztosabban futballoztunk, és sok helyzetet dolgoztunk ki. Nem érdemeltünk vereséget.

GYŐRI ETO FC - ÍRIS-OLIMPIA NFK 0-3 (0-2)

Győr, 100 néző. Vezette: Nagy Z.

GYŐR: Sipos H. - Horváth E., Csonka B., Tóth A. (Csuti, 64. p.), Csonka Á. - Stefán, Tell Zs., Ferencsik (Kovács L., 64. p.) - Horváth L., Víg V., Gyökeres B. Edző: Siska Attila

ÍRIS: Vincze A. - Balló, Tóth Á. (Horváth N., 85. p.), Megyes, Szabó Sz. - Szabó B., Komlós, Barna, Sinka - Borhi, Kara Cs. (Ország, a szünetben; Rádi, 87. p.). Edző: Dombó János

Gólszerző: Szabó B. (2), Tóth Á.

Sárga lap: Tóth Á.

Jó: Tóth A., ill. Szabó B. (a mezőny legjobbja), Sinka, Vincze A., Tóth Á., Megyes

Siska Attila: - Gratulálok az Íris teljesen megérdemelt győzelméhez. Rólunk ezúttal nem derült ki, hogy mit is gyakorlunk az edzéseken, s ezért én kérek elnézést.

Dombó János: - Gratulálok csapatom megérdemelt sikeréhez, amelyet egy nagyon jó csapat ellen ért el.

FERENCVÁROS - ÚJPESTI TE 3-0 (3-0)

Üllői út, 200 néző. Vezette: Szőts G.

FTC: Péter K. - Gál A., Krenács, Demeter, Fülep - Szarvas (Solymos, 75. p.), Deli, Hegedűs N., Szabó A. (Sütőné, 65. p.) - Fábián D., Dörömbözi Cs. (Mosolics, 78. p.). Edző: Hevesi Tamás

ÚJPEST: Szőcs - Békefi, Trencsányi, Sáreczné - Gálik (Beke, a szünetben), Bura - Kakuk (Schuh, 65. p.; Hajdú, 78. p.), Nagy B., Barsi - Fogl, Külüs. Edző: Farkas László

Gólszerző: Dörömbözi Cs. (2), Hegedűs N.

Sárga lap: Bura, Kakuk.

Jó: Dörömbözi Cs., Deli, Hegedűs N., Demeter, ill. Beke, Sáreczné, Trencsányi

Hevesi Tamás: - Igazi örömfocit mutattunk be, főleg az első félidőben. Sajnálom, hogy a szünet után a sok helyzetünkből nem sikerült újabb gólt szereznünk.

Farkas László: - Az első félidő olyan volt, mint az őszi, a második pedig olyan, mint a tavaszi teljesítményünk. Sajnos egy félidő előnyt adtunk a Fradinak, így megérdemelt a győzelmük. Nagy vész nincs, a kiesés kérdése még mindig nyílt.

VIKTÓRIA FC-SZOMBATHELY - 1. FC FEMINA '93 2-3 (2-1)

Szombathely, 200 néző. Vezette: Tuczai

SZOMBATHELY: Szvorda - Tóth E., Tálosi, Horváth N., Kovács E. (Borbély O., 70. p.) - Fenyvesi, Rácz Zs., Megyeri (Marsai, 75. p.), Czuder - Szuh (Papp D., 67. p.), Tóth G. Edző: Markó Edina

FEMINA: Kövesi - Kanta, Szeitl, Sümegi, Szekér - Jakab R., Smuczer, Benkő, Sebestyén - Nagy A., Pádár. Edző: Kiss László

Gólszerző: Tóth G., Czuder, ill. Sebestyén, Sümegi, Pádár.

Jó: Szvorda, Megyeri, Czuder, ill. Szeitl, Szekér, Nagy A., Smuczer, Sebestyén, Jakab R.

Markó Edina: - Küzdelmes mérkőzésen a rutin győzedelmeskedett a fiatalság felett.

Kiss László: - Bár jól játszottunk, így is elég sokáig kellett izgulnom azért, hogy a huszonegyedik bajnoki meccsünkön is győztesként vonulhassunk le a pályáról.

A bajnokság tabellája és a teljes góllövőlista is megtekinthető honlapunkon!

Női NB II

22. FORDULÓ

FC Váti-Sopron - Pécsi MFC 1-7 (1-3). Gólszerző: Nagy P. K., ill. Nagy L. (3), Molnár E., Bálint B., Godvár K., Kovács K. (öngól)

Bonyhád-Völgység NSE - Nagykutas-Filinger Trans 2-1 (1-0). Gólszerző: Ganczer H., Forray T. (11-esből), ill. Vörös V.

Szegedi AK-Amazonok - XII. Ker. Hegyvidék SE 1-2 (1-0). Gólszerző: Sebestyén B., ill. Szabó K., Molnár R.

Ferro Öntöde-Nyíregyháza - Győri Dózsa SE 1-6 (0-4). Gólszerző: Suga V., ill. Finta O. (2), Szalkai R. (2), Tóközi T., Kovács A.

Fészek Csempebolt - Gyulai Amazonok 0-2 (0-1). Gólszerző: Heidt E., Kurunczi R.

Agrospeciál-Pálhalma - Nyíregyháza Spartacus 2-1 (2-0). Gólszerző: Süveges R., Chukeir F., ill. Vajas V.

Csepel FC - Szuperinfó-Veszprém 2-4 (0-3). Gólszerző: Teleki B., Csík N., ill. Haraszt I. (3), Nagy H.

A Bp. Honvéd visszalépése miatt a Somogyjád szabadnapos volt, és játék nélkül kapta meg a 3 pontot 3-0-s gólkülönbséggel.

Női Futsal NB I

14. FORDULÓ

Miskolci Szabadidőközpont-Vénusz - Univerzum 2-6 (2-4).

Miskolc. Vezette: Nagy R., Pápai Z.

MISKOLC: Holba V. - Molnár R., Csepregi G., Balovics R., Kovács A. Cserék: Katona B., Végh E., Szőke Zs., Lengyel Zs. Játékos-edző: Kovács Alíz.

UNIVERZUM: Oláh E. - Smuczer A., Szekér A., Főfai T., E. Kovacseva. Cserék: Körmöczi I., Katona L., Ferbert A.

Gólszerző: Molnár R., Kovács A., ill. E. Kovacseva (2), Szekér A. (2), Ferbert A., Körmöczi I.

Jó: a hazaiaknál senki, ill. Oláh E., Körmöczi I., E. Kovacseva, Szekér A.

Juhász Viktor, a Miskolc elnöke: - Közepes iramú mérkőzésen ellenfelünk könyörtelenül kihasználta az egyéni hibáinkat. Bár voltak lehetőségeink, de ellenfelünk megérdemelten szerezte meg a három pontot.

Tóth Ferenc, az Univerzum elnöke: - Kevés labdarúgás, sok birkózás, de úgy tűnik, ebben is jók vagyunk.

Összeállította: B. Nagy Zoltán

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges !