kép

December 19-én hat csapat részvételével női teremlabdarúgó-torna lesz Alsónémedin

2015. december 17. 15:16:54  nyomtatási kép  cikk küldése

December 19-én, szombaton hat csapat részvételével női teremlabdarúgó-torna lesz Alsónémedin, az Iskola utcai tornacsarnokban. A résztvevők 10 órától körmérkőzéses rendszerben küzdenek majd meg egymással.

A már hagyományosnak nevezhető CSO-SZI-Kupára kerül sor Alsónémedin december 19-én, szombaton 10 órától. Az indulók mezőnyében van a Dabas-Gyón, az Erdőkertesi Csillagok, a Kecskeméti NLE, a budapesti AC Villám és Vesta, valamint a Mind-1 csapata Alsónémediből. Így, a karácsonyi ünnepek előtt jó kis program lehet a hölgyek vetélkedésének megtekintése, hiszen például a Vesta csapatában korábbi válogatott labdarúgók is pályára lépnek majd.


Íme a torna részletes programja:



 

1.

10.00-10.20

Mind-1 /Alsónémedi/ - Kecskeméti NLE

 

2.

10.22-10.42

Dabas-Gyón - Erdőkertesi Csillagok

 

3.

10.44-11.04

Vesta /Bp./- AC Villám /Bp./

 

4.

11.06-11.26

Mind-1 /Alsónémedi/ - Dabas-Gyón

 

5.

11.28-11.48

Kecskeméti NLE - AC Villám /Bp./

 

6.

11.50-12.10

Erdőkertesi Csillagok - Vesta /Bp./

 

7.

12.12-12.32

Mind-1 /Alsónémedi/ - AC Villám /Bp./

 

8.

12.34-12.54

Vesta /Bp./ - Dabas-Gyón

 

9.

12.56-13.16

Kecskeméti NLE - Erdőkertesi Csillagok

 

10.

13.18-13.38

Mind-1 /Alsónémedi/ - Vesta /Bp./

 

11.

13.40-14.00

Erdőkertesi Csillagok - AC Villám /Bp./

 

12.

14.02-14.22

Dabas-Gyón - Kecskeméti NLE

 

13.

14.24-14.44

Mind-1 /Alsónémedi/ - Erdőkertesi Csillagok

 

14.

14.46-15.06

Kecskeméti NLE - Vesta /Bp./

 

15.

15.08-15.28

Dabas-Gyón - AC Villám /Bp./

 

 

Tabellák

NB I, alapszakasz, 2015/16
1. Ferencvárosi TC34
2. MTK Hungária FC (Bp.)30
3. Astra Hungary FC (Bp.)18
4. Viktória FC-Szombathely16
5. ETO FC-Győr16
6. 1. FC Femina ´93 SE (Bp.)15
7. Kóka FNLA12
8. Szegedi AK0
részletes     
NB II, Keleti csoport, 2015/16
1. MTK Hungária FC /U19/ (Bp.)23
2. Budapest Honvéd20
3. Újpesti TE14
4. Nyírség NSC (Nyíregyháza)6
5. Debreceni EAC3
6. Dunaújváros PASE3
7. Afrique Internationale (Bp.): visszalépett!0
részletes     
NB II, Nyugati csoport, 2015/16
1. Pécsi MFC22
2. Zalaegerszegi TE22
3. Nagykanizsai TE 186618
4. SFAC 1900-Sopron13
5. Videoton FC /-4 pont/12
6. DAC Unió FC (Győr)3
7. Pécsi VSK0
részletes     
U17, Keleti csoport, 2015/16
1. Kóka FNLA33
2. Ferencvárosi TC27
3. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)27
4. Astra Hungary FC (Bp.)24
5. Gyulai Amazonok22
6. Debreceni LA18
7. Szegedi AK12
8. Vasas Kőbányáért (Bp.)10
9. Mezőberény Előre NFC8
10. Kecskeméti NLE6
11. 1. FC Femina ´93 SE (Bp.)6
12. Dunaújváros PASE1
13. Afrique Internationale (Bp.): visszalépett!0
részletes     
U17, Nyugati csoport, 2015/16
1. MTK Hungária FC (Bp.)36
2. ETO FC-Győr33
3. Pápai ELC26
4. Újpesti TE22
5. Paksi Atomerőmű SE22
6. Haladás-Viktória FC (Szombathely)20
7. Pécsi MFC20
8. Zalaegerszegi TE12
9. Videoton FC11
10. Budapest Honvéd10
11. Felcsút SE10
12. DAC Unió FC (Győr)6
13. Soproni FAC0
részletes     
Futsal NB I, 2015/16
1. Hajdúböszörményi TE28
2. Tolna-Mözs27
3. Rába ETO (Győr)21
4. Astra HFC (Kiskunfélegyháza)15
5. Diósgyőri VTK-Vénusz (Miskolc)15
6. Airnergy FC (Univerzum - Bp)15
7. Debreceni EAC10
8. Szekszárdi UFC8
9. Skorpió SE-Salgótarján4
részletes     
Futsal NB II, Keleti csoport, 2015/16
1. Gyulai Amazonok31
2. Hajdúböszörményi TE II.27
3. MVFC-Berettyóújfalu25
4. Skorpió SE-Salgótarján II.24
5. St. Mihály FC (Deszk)12
6. Békéscsabai Wanted SC9
7. Ezüstcsikó KHE (Nyíregyháza)3
részletes     
Futsal NB II, Nyugati csoport, 2015/16
1. Göcsej SK (Zalaegerszeg)30
2. Veresegyház VSK19
3. ELTE-BEAC SE (Bp.)19
4. Kalafa-Újbarok SE (Szár)15
5. Petőfi SE (Pécs)6
6. AC Villám-Nagytétény (Érd)0
részletes     

Góllövőlisták

NB I, góllövőlista
Orji Ebere (Ferencvárosi TC)23
Heike Manhart (Viktória FC-Szombathely)13
Pádár Anita (MTK Hungária FC)13
Sladana Bulatovic (Ferencvárosi TC)12
Elizabeth Addo (Ferencvárosi TC)11
Staar Gabriella (Astra HFC - Bp.)10
Süle Dóra (ETO FC-Győr)9
Kaján Zsanett (MTK Hungária FC)9
Zágor Bernadett (Ferencvárosi TC)9
Sümegi Éva (Astra HFC - Bp.)9

teljes lista >>
NB II, góllövőlista
Kós Petra (MTK Hungária FC /U19/) 17
Várkonyi Orsolya (Budapest Honvéd) 13
Hartmann Szabina (Pécsi MFC) 11
Patocskai Rita (Pécsi MFC) 11
Németh Napsugár (MTK Hungária FC /U19/) 10
Gáspár Krisztina (Zalaegerszegi TE) 9
teljes lista>>
U17, góllövőlista
Dorner Dóra Zita (MTK Hungária FC) 37
Laszlóczki Anna (Paksi Atomerőmű SE) 23
Vachter Fanni (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 21
Horváth Petra (Debreceni LA) 19
Ács Krisztina (Kóka FNLA) 17
Papp Csenge (Ferencvárosi TC) 17
teljes lista>>
Futsal NB I, góllövőlista
Vígh Renáta (Rába ETO /Győr/) 20
Rondzik Júlia (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 13
Pádár Anita (Hajdúböszörményi TE) 13
Beke Adrienn (Airnergy FC /Univerzum - Bp./) 12
Horváth Katalin (Szekszárdi UFC) 12
Miliczki Noémi (Diósgyőr-Vénusz /Miskolc/) 12
teljes lista>>
Futsal NB II, góllövőlista
Botos Regina (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 27
Fülöp Diána (Gyulai Amazonok) 21
Baksa Katalin (St. Mihály FC /Deszk/ ) 19
Orbán Szandra (Göcsej SK /Zalaegerszeg/) 17
Mátyás Noémi (Veresegyház VSK) 14
Pap Eszter (Kalafa-Újbarok SE /Szár/) 13
teljes lista>>

Képgalériák

további képek

Fórumok

· ONLINE-Rész- és végeredmények
· Hol futballozhatnék? (Csapatkereső)
· DRUKKERPRESSZÓ
· Hogy mindenki jó helyre időre menjen ...
· Szegedi AK
· Góltippp!
· Átigazolási hírek
· Futsal
· munkalehetőség
· A női válogatottról
· Drukker baráti kör
· Vélemények a honlapról
· ASI FAN CLUB
· Siófoki Bányász SE
· U17
név:
jelszó:
eredmenyek.net Góltippp játék
Partnerek:
Labdarúgás

http://siposfoto.gportal.hu/

MTK női foci

Viktória FC Szombathely

FTC

Szegedi AK

Nagykutas

PVSK Női focicsapat
Tolna-Mözs

noifoci60

kattints !!!

www.edzotaborok.hu

www.mobilpresent.hu

nb1.hu


Eladó Ingatlanok